Červenec 2007

Renéé Zellweger

17. července 2007 v 21:38 | Verča
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Renée ZellwegerProfese Herečka Datum narození:25.04.1969 Místo narození: Katy, Texas, USA Znamení: Býk
Životopis:
Renee Zellweger je dcerou švýcarského inženýra a norské ošetřovatelky. Při studiu na University of Texas v Austinu se dostala k herectví, které se pro ni nakonec stalo prioritou. Nejprve si zahrála v několika reklamách a v menších filmových rolích. První výraznější roli získala ve filmu Bolestná realita "Reality Bites" (1993), kde si hlavní roli zahrála Winona Ryderová.

Následovala další významná a úspěšná role v thrilleru Láska a pětačtyřicítka "Love and a .45" (1994). Film měl svoji premiéru na nesoutěžním mezinárodního filmového festivalu v Torontu, kde se setkal s příznivým ohlasem. Renée byla za svůj výkon nominována na Independent Spirit Award (Cena nezávislého ducha), nejvyšší možné ocenění americké nezávislé scény. Po úspěchu tohoto filmu se přestěhovala do Los Angeles, aby se tam mohla více věnovat práci herečky.

Renée si v začátcích filmové kariéry zahrála hlavní roli v hororu Masakr v Texasu "The Return of the Texas Chainsaw Massacre" (1994). Další cenu za ženský herecký výkon Independent Spirit Award získala na MFF v Mar del Plata za roli v dramatu Celý širý svět "The Whole Wide World" (1996). Stejný rok přichází velký zlom v její kariéře, když se objevila po boku Toma Cruise ve filmu "Jerry Maguire" (1996). Díky finančnímu úspěchu a pozitivní filmové kritice se z ní stala jedna z nejnovějších žhavých Hollywoodských hvězd.

Své úspěchy potvrdila v nezávislém kriminálním dramatu Lhář "Deceiver" (1997). Film se stal úspěšným a na Mezinárodním festivalu kriminálních filmů ve francouzském Cognacu získal Zvláštní cenu poroty a na MFF ve Stockholmu cenu za scénář a kameru. Dalším nezávislým filmem bylo drama Dražší než rubíny "A Price Above Rubies" (1998).

Filmovou dceru Ellen ztvárnila herečce Meryl Streepové v dalším dramatu Jediná správná věc "One True Thing" (1998). To, že Renée dokáže dobře hrát i v komediích předvedla ve dvou snímcích Ženich na útěku "The Bachelor" (1999) s Chrisem O Donnellem a Já, mé druhé já a Irena "Me, Myself & Irene" (2000) s Jimem Carreyem.

Za roli v černé komedii Sestřička Betty "Nurse Betty", kde si zahrála s Morganem Freemanem a Chrisem Rockem získala ocenění Zlatý glóbus. Betty se stane svědkem vraždy svého manžela a utrpí těžký šok. V amnézii si představuje, že hrdina dr. David Ravell ze seriálu z lékařského prostředí býval jejím snoubencem a vydává se za ním do Los Angeles.

Své postavení nové Hollywoodské celebrity potvrzuje v roli kvůli níž musela ztloustnout ve filmu Deník Bridget Jonesové "Bridget Jones's Diary" (2001), v němž si zahrála spolu s Hughem Grantem. S Michelle Pfeifferovou si zahrála v dramatu Bílý oleandr "White Oleander" (2002).

Druhé ocenění Zlatý glóbus a cenu SAG získává za roli ve veleúspěšném muzikálu "Chicago" (2002), který získal 6 Oscarů. V muzikálu se objeví po boku hvězd jako je Catherine Zeta-Jonesová a Richard Gere.

V roce 2003 získala Oscara v kategorii nejlepší herečka ve vedlejší roli za film Anthonyho Minghelly Návrat do Cold Mountain. Do své nejslavnější role se vrátila roku 2004 v druhém pokračování filmu Deník Bridget Jonesové s názvem Bridget Jonesová - S rozumem v koncích. S Ewanem McGregorem si zahrála v komedii Kašlu na Lásku (2003), jejiž příběh spadá do období 50. a 60. let a svůj hlas propůjčila jedné z postav animovaného filmu Příběh žraloka.

Renée Zellweger se objevila v roli oddané manželky James J. Braddocka (Russell Crowe), boxera, který se i přes nepřízeň osudu měl brzy stát jednou z nejinspirativnějších legend v dějinách sportu ve filmu režiséra Rona Howarda, Těžká váha (2005).
Fotogalerie:
Renée Zellweger
Renée Zellweger
Renée Zellweger
Renée Zellweger
Renée Zellweger
Renée Zellweger

Omalovánka

17. července 2007 v 20:34 | Verča
Ahoj,připravila jsem si pro tebe omalovánku Garfielda-
je to jednoduchý-stačí,když budeš postupovat podle návodu,který je tu taky uveden.
Pokud jsi kutil/ka můžeš se do toho hned pustit,ale jestli si nejsi jist/a nemusíš se do toho pouštět,ale proč to nezkusit??
ZDE je obrázek
Návod:
1)Ulož si obrázek do PC.
Jestli nevíš,jak se ukládá tady máš další návod-
Na myši jsou dvě tlačítka-levé a pravé,ty zmáčkneš pravé a objeví se ti příslušenství,myší klikneš na Uložit obrázek jako...
a objeví se ti tam cedulka a políčko blikající s textem v modré barvě,obrázek si můžeš nějak pojmenovat,ale nemusíš a nakonec klikneš na Uložit-tím obrázek uložíš.Teď máš obrázek uložený v počítači.
2)Když se volně dostaneš na plochu,vlevo dole je ikonka Start a ty na jej klikneš,pak se ti tam objeví poslední používané programy,ale ty klikneš na VŠECHNY PROGRAMY a tam najdeš všechny programy co jsou nainstalovány v počítači,u kterého sedíš.Najdeš si tam rubriku Příslušenství a zobrazí se ti tam například Kalkulačka,Hry atd. najdeš si tam Malování a ty klikneš.
3)Po otevření tohoto programu si najdeš vlevo nahoře rubriku Soubor a budeš tam mít různé nabídky Nový,Otevřít,Uložit jako..,atd. ty zmáčkneš Otevřít nebo stačí jen zmáčknout klávesu CTRL a k tomu O.
4)Otevřou se ti tam všechny obrázky uložené v počítači,buď máš obrázek jen uložený mezi ostatními obrázky,nebo ve své složce obrázků,dokumentů aj.Ty kliknešna miniaturu obrázku,který chceš upravit,v tomto případě tedy Garfield a klikneš na Otevřít a Garfield se ti otevře v programu.
5)Teď už je to jenom na tobě jakou barvou si Garfielda ozdobíš.Máš tu ještě uvedené tipy:
TIPY!! :
1)Vlevo dole máš málo barev a tak proč si nevytvořit jiné odstíny ZDE je příklad:
Chceš odstín světle růžové,ale v paletě ho nemáš??
Návod na vytvoření svého odstínu:
V paletě si klikneš na odstín,který je podobný odstínu barvy,která je jí alespoň trošku podobná v tom případě nevadí,že zvolíš tmavý odstín.V horním menu nahoře je rubrika Barvy a klineš na jedinou možnost Upravit barvy zobrazí se ti tam barva,na kterou jsi předtím klikla máš tam plošinu s barvami a po pravé straně jsou zobrazené odstíny barvy,kterou jsi zvolila,po plošině si můžeš vybírat různou barvu ale tu,kterou sis vybrala nahradí ta,kterou sis zvolil/a.Potom jen stačí kliknout na Přidat do vlastních barev .Barva tebou zvolená je na světě.
A tady je můj výtvor,jak jsem Garfielda vybarvila:
POZOR!!Bonus!!
Pokud máte doma barevnou tiskárnu,vytvořila jsem ti omalovánku,například pro mladšího brášku a časem si můžu vytvořit vlastní rubriku Omalovánky anebo si vytvořit přímo blog,ale budu muset zklamat,že nejde ze všech obrázků vytvořit omalovánku,ale to je na dlouhé vypravování a sama bych to snad nedovedla popsat.
Tak a tady je ta slíbená omalovánka:

Puzzle a tapety- Radka Fišarová

15. července 2007 v 21:09 | Ája |  Picty
.....PUZZLE
.....TAPETY
Autorem tapet je Lucie_abs

Radka Fišarová

15. července 2007 v 21:07 | Ája
Životopis:
Narodila se 19. prosince roku 1977 v Praze - Libni. V pěti letech začala zpívat ve sboru Bambini di Praga a v té době začala též navštěvovat LŠU obor zpěv a hra na kytaru. Ve dvanácti letech založila vlastní country kapelu Auris, s níž působila šest let. S kapelou několikrát vyhrála proslulou Portu, a v 16 natočila své první album Město. Při studiu na konzervatoři Jaroslava Ježka stihla nazpívat i písně k filmové adaptaci Škvoreckého povídky Eine kleine Jazzmusik a ještě prvně nakoukla do muzikálové branže díky Leathy a Crissy v české verzi vlasů (Hair). Následovala Bernsteinova Mše na Pražském Hradě a role Káči v Divotvorném hrnci, jež se hrál na otočném hledišti v Českém Krumlově
Ve svých dvaceti letech, roku 1998, uspěla v konkurzu a získala svou první hlavní roli v životě, roli Evity ve stejnojmenném muzikálu, a stala se tak nejmladší představitelkou této role ve světě. Roku 2000 si zahrála v Plzeňském divadle J. K. Tyla Edith Piaf v tanečním muzikálu Edith - vrabčák z předměstí. S Edith vystupovala mimo jiné také v Divadle v Dlouhé v Praze, v brněnském Mahenově divadle, v Moravskoslezském divadle v Olomouci či Karlových Varech…a provází jí až do dnes. Představení bylo dokonce uvedeno i v několika městech v Holandsku. V návaznosti na Edith vzniklo CD s názvem Radka Fišarová zpívá Edith Piaf pod pařížským nebem. Dále jsme ji mohli vidět a slyšet v poetické kavárně Vila v představení Kainarovy poezie Přiznávám se tímto ke všemu.
Roku 2001 účinkovala v brněnském Mahenově divadle jako Vypravěčka v Řeku Zorbovi a přijala nabídku na hlavní roli Baby v muzikálu Hříšný tanec, ale muzikál se nakonec nehrál. Téhož roku se zúčastnila konkurzu divadla Broadway do muzikálu Kleopatra a získala hned dvě role - titulní Kleopatru a Fulvii. V divadle ze zabydlela a zahrála si v následujících projektech. V Rebelech ztvárnila Alžbětu a ve Třech mušketýrech se představila jako královna Anna.
Mimo to zpívala s muzikálovým zpěvákem Davidem Uličníkem v recitálu ...a nejen muzikál a alternovala s Bárou Basikovou Lucrezii Borgii v Národním divadle. Zde má za sebou i několik představení opery Montezuma.
Již několik let pravidelně vystupuje s Českým klarinetovým kvartetem v komorně laděném koncertním pořadu "Rapsodie v černém". S akordeonistkou Jaruškou Vlachovou a klavíristou Vlastou Bičíkem vytvořili nový pořad francouzských písní s názvem Podívej, kvete růže.
S českými výtvarníky již několikrát jela zpívat do brazilských Lidic.
Od října roku 2005 alternuje spolu s Lucií Bílou a Terezou Hálovou hlavní ženskou dvojroli Helenu/Editu v muzikálu Elixír života, který je uváděn v divadle TaFantastika.
Dále Radka oslovila trio Matěje Benka, aby vytvořili program kombinující francouzský chanson s jazzem. Spolupracují spolu od března 2006.
Mimo to pravidelně na workshopech, které pořádá ProArt, vystupuje jako lektorka zpěvu.
Od března 2007 vystupuje v muzikálu Angelika jako žárlivá milenka Contoire.
Radka je také členkou Speciální školy Slunce (škola pro mentálně postižené) a vystupuje na různých charitativních koncertech bez nároku na honorář.
Fotogalerie:
V DB.

Fantasy-Glitter

15. července 2007 v 14:58 | Verča |  Glitter Obrázky

Glitter Texty

15. července 2007 v 14:57 | Verča |  Glitter Obrázky
Me To You-Obrázky

12. července 2007 v 14:26 | Verča |  Picty
nakupuju-srce.jpgpod-destnickem.jpgimg00057.jpgimg00069.jpgruzicka-na-posteli.jpgfotofotofotofoto
img00010.jpg
deniska.jpg
Obrázek “http://www.tattymadhouse.co.uk/YaBBImages/siggys/Jackie.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Vtipné animace

11. července 2007 v 19:19 | Verča |  Animace
Mám tu pro vás pár pěkných animací,které jsem dnes našla
Nezapomeň si vyčistit zoubkyToto je myšák Stuart Litlle,jak si čistí své zoubky:-)
Muší akrobatTady je pro vás cirkusová muška,které to fakt jde:-)
Bouřkový mrakTady mám pro vás hodně naštvaného mraka:-)
Šílená krávaJe tu také šílená kráva,která je hodně,hodně šílená:-)
Jdeme na rande ?Další super animace!
GorilákGorila,která neví jak se chovat:-)
Jsem v pohodě a co ty?A nakonec pohodová opička,která je vždy na pohodu:-)
Jak se vám tyto animace líbí?Napište váš názor do komentáře!!!

Symbolika barev květin

11. července 2007 v 19:11 | Verča
Symbolika barev květin
· žlutá - je teplá, jasná, živá, veselá a lehké mysli, úcta ke stáří, manželství, ale v křiklavém tónu znamená také faleš a nenávist
(Pampeliška)
· oranžová - je sváteční, půvabná a energická, vzbuzuje radost, je teplá, slunečná, ale znamená také ješitnost
(Gerbera)

· červená - je krev, láska a vášeň, nejpůsobivější a nejaktivnější barva - jasná červeň vzrušuje, tmavá působí vážně a důstojně
(Červená růže)

· fialová - umí být jasná, ale také pochmurná, slavnostní i pompézní, vznešená, důstojná, okázalá a přátelská
(Fialka)

· modrá - je touha a dálka, také tichá, těžká, vážná i studená, bledě modrá působí jasně a čistě
(Modrá růže)

· zelená - sjednocuje, uklidňuje, mírní, světlá působí radostně, tmavá studeně
(Zelená pivoňka-léčivá bylina)

· bílá - jistota, nevinnost, cudnost a neutralita
Sněženka podsněžník (Galanthus nivalis)
(Sněženka)

Diddl-rozvrh

11. července 2007 v 14:31 | Verča |  Rozvrhy hodin
Od Diddlu mám jenom jeden rozvrh,zkusim ňáký ještě najít-snad vám to nevadí!!!

Ema Watson-rozvrh

11. července 2007 v 14:29 | Verča |  Rozvrhy hodin


Daniel Radcliffe-rozvrh

11. července 2007 v 14:25 | Verča |  Rozvrhy hodin

Dívka

11. července 2007 v 14:19 | Verča |  Časopisy

Dívka

obálka
Pro holky ve věku 14-17 let.
Lifestylový měsíčník Dívka je plný informací, tipů a rad, které by současná slečna měla znát a vědět, aby se cítila a vypadala skvěle. Najde tu články o kosmetice, nechybí samozřejmě nejžhavější módní trendy, oblíbené jsou i reportáže a příběhy ze života, které se opravdu staly, žhavé novinky ze světa celebrit nebo chytlavé kulturní tipy. V rubrice Úspěch se čtenářka dozví, jak být s životem spokojená i po finanční stránce, a jako v jediném časopise pro dívky si může nechat sbíhat sliny nad stránkami s recepty nebo se rafinovaně inspirovat interiérovými vychytávkami. Samozřejmostí jsou pozvánky na různé akce, ale i soutěže o lákavé ceny. Velký ohlas mají také poradny, na kterých spolupracujeme s předními českými odborníky z řad psychologů, sexuologů a jiných lékařů. Chceš být v obraze? Tak čti Dívku!

BRAVO

11. července 2007 v 14:17 | Verča |  Časopisy
BRAVO
Bravo si kupují hlavně teenageři,takže si ho kupují hlavně ve věku 11-17 let.
Tento časopis si v ČR oblíbila většina teenagerů,protože tam jsou novinky z showbussinesu,fotoromán,poradna,vtípky a zábava.Je tam vždy něco IN a Cool!Někdy tam bývá stejně jako u většiny časáků malinkatý dáreček,který vždycky potěší.Taky je toho dost i o Tokio Hotel,což je dobře pro jejich fanoušky,i když anti TH to určitě nenadchne.
Určitě si tento časopis kupte,protože taky není moc drahý a univerzální pro všechny teenagery,co se chtějí líbit...

Kdo se schovává za obrázky???

10. července 2007 v 19:45 | Verča |  Bleskovky
Zkus rozpoznat,kdo se skrývá za obrázky,
a když se strefíš můžeš vyhrát diplom!!
V komentíku taky nezapomeň připsat,co chceš na diplom!!!!
1)Kdo je to???
2)Kolik je jí let???
3)Kde se narodila???
No tak tohle pozná každej,tady to prostě MUSÍŠ uhádnout!!!Pozná to každý "mimčo"
1)Jak se jmenuje???
2)Za jaký tým hraje???
3)Čím je dále známý než f-----
Tohle snad taky uhádneš,dělám tu pro vás lehký ať máte víc diplomů!!!
1)Kdo je to???
2)Čím se proslavil???
3)Jak se jmenuje jeho CD???
1)Kolik jí je???
2)Jak se jmenuje její manžel???
3)Kolik má dětí???
4)Vyjmenuj aspoň 4 filmy,ve kterých si zahrála
1)Jak se jmenuje CELÝM jménem???
2)Jak se jmenují její CD???
3)Kolik vydala CD???
4)Vyjmenuj aspoň 1 její písničku

Kdo to je???

10. července 2007 v 18:11 Bleskovky
Kdo to je??
Našla jsem hodně fotek vhodný na "bleskajdy"
a tak tu máš na výběr víc lidí,takže když nebudeš někoho vědět,
zkus štěstí na jiné osobnosti.
Otázky sou postupně obtížnější a obtížnější
a tak jestli nevíš odpověď z hlavy,
můžeš zabrouzdat po netu :oP
Ale jasnačka,že se můžeš zúčastnit u
víc osobností,aspoň ti přibyde víc diplomků do zásoby.
No přece čim víc,tim líp,ne????
U této osobnosti zodpověz na tyto otázky:
1)Kdo to je??
2)Jak se jmenuje její album??
3)V které skupině dříve zpívala??
Hodně štěstí!! :oD
U této osobnosti odpověz na tyto otázky:
1)Kdo to je???
2)Kde se narodila??
3)Alespoň dva názvy jejího alba??
4)Ve kterých muzikálech zpívá/zpívala??
Hodně štěstí!!
U této zpěvačky odpověz na tyhle otázky:
1)V jaké soutěži se proslavila??
2)V jakém filmu si zahrála??
3)Kolik jí je let??
Hodně štěstí!!
A nezapomeň napsat,co chceš na diplom,aby se ti tvuj diplomek aspoň líbil!! :oD