Dasha

28. července 2007 v 16:17 | Ája
Profese Zpěvačka Datum narození: ------ Místo narození: Znamení: -----
Životopis:
Ve třinácti letech vyhrála pěveckou soutěž Talentárium, o rok později soutěž Zlíntalent a od té doby se zpěvu věnuje profesionálně. Natočila sólové album, spolupracovala s Jiřím Kornem a již šest let působí coby vokalistka Karla Gotta a Heleny Vondráčkové a účastní se všech jejich koncertů v České republice, Německu, v Moskvě či dvakrát v prestižní Carnegie Hall v New Yorku.

Sólově vystupuje v televizních pořadech, na benefičních i jiných koncertech, např. Královny popu v opeře. S repetoárem složeným převážně z latinskoamerických, funky, soul a R'n'B písní koncertuje s kapelou Pájky Pájk.

Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka, Ofélii v české i anglické verzi muzikálu Janka Ledeckého Hamlet, Miu v muzikálu Galileo a postavu Mariany v opeře Martina Kumžáka Božská komedie ve Státní opeře Praha. Absolvovala Státní konezrvatoř v Praze, obor populární zpěv a od ledna 2005 pokračuje ve studiu na Berklee College of Music v americkém Bostonu.Nedávno zpívala v pořadu TV NOVA Bailando, tančím pro tebe.
Nově hraje v muzikálu GOLEM roli Rebeky a v muzikálu Angelika roli Angeliky.
Fotogalerie:
Dasha
Dasha
Dasha
Dasha
Dasha
Dasha
Dasha
Petr Kolář, Dasha, Zdenka Trvalcová a ?
Dasha
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama