Září 2007

Dalších pár záhlaví X)

21. září 2007 v 21:09 | Verča |  nA bLoG =)

Angela Watson

21. září 2007 v 21:08 | Ája
Profese herečka, modelka, zpěvačka Datum narození: 12.11.1975 Místo narození: Danville, Illinois, USA Znamení: Štír
Životopis:
Angela Watson se proslavila především díky roli Keren Fosterové v úspěšném seriálu Krok za krokem. Kromě toho je zpěvačkou country a modelkou. Roku 1988 obdržela v americkém Dallasu cenu pro modelku roku.
Fotky:
Angela Watson
Angela Watson
Angela Watson
Angela Watson
Angela Watson
Angela Watson

Záhlaví pro vás ;)

21. září 2007 v 21:06 | Verča |  nA bLoG =)
zatm tu toho moc nemam ,ale budu tvořit další tak se nebojte že tu bude jenom tohle kdyžtak pište jaký zahl.. by ste chtěli.................
ZDROJ JE UVEDENÝ PŘÍMO NA ZÁHLAVÍ.DYŽTAK JE TADY !!!
P.S.Je to moc hezkej blog!!!Mrkněte se na něj!!!

Krok za krokem- Seriál

21. září 2007 v 21:03 | Ája |  Films
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Krok za krokem - Step by Step
Originální název: Step by Step Motto: TV seriál 1991 - 1998 Typ filmu: Komedie Rok výroby: 1991 Hrají: Angela Watson , Emily Mae Young , Brandon Call , Christine Lakin , Staci Keanan , Patrick Duffy , Sasha Mitchell Popis: Vše začalo na Jamajce kde se ovdovělá kosmetička Carol (Suzane Somers) zamilovala do rozvedeného stavitele Franka Lamberta (Patrick Duffy). Láska na první pohled způsobila že se ještě na Jamajce vzali... Později sice zjistí že sňatek nebyl právoplatně uzavřen, ale ani tato komplikace je nezaskočí a svatbu opakují. Frank se se svými dětmi a prasetem hned po návratu z dovolené respektive po vyzrazení sňatku s Carol nastěhuje k Fosterovým, čímž oběma stranám způsobí obrovský šok. Frank by sice Fosterovým nijak nevadil, zato jeho děti ano a tak začně mezi dětmi nefalšovaná válka. JT (Brandon Call) se s Danou (Staci Keanan) již znají ze školy, kde jí (snad po nevydařené schůzce) strčil do skříňky krysu.

Karen (Angela Watson) je Al (Christine Lakin) pro smích kvůli tomu, že myslí stále jen na kluky a na krásu. Zatímco Alicia (Al) je takové zvláštní děvče, které vyrlstalo mezi chlapci, má ráda sport a nesnáší typicky "dívčí" záležitosti jako např. módu nebo make-up. Mark Foster (Christopher Castile) je rodinný génius, má však pro svou přílišnou chytrost problémy (nejen) s dívkami. Aby to nebylo málo, v kosmetickém salónu který je součástí domu pracuje Carolina svobodná a neustále vdavekchtivá sestra Penny Baker (Patrika Darbo) a jejich matka Ivy (Peggy Rea), které rády přispějí do rodinného ruchu. Ze strany Lambertových je tu kromě otce a dětí navíc zvláštní synovec Cody Lambert (Sasha Mitchell), který se usídlil v karavanu na dvorku.

S přibývajícím časem se hrany obrušují a problémy mezi rodinami ustupují a spíše se soustředí na spory JT-Dana/ Al-Dana/ Al-Karen. Cody časem odchází do Ruska, Frankovu firmu jednu chvíli decimuje pohroma jménem Flash (Jeff Juday), Carol si přivádí přítele Juan Luca-Rieupeyrouxe (Bronson Pinchot), s nímž také ve městě vybuduje nový salón. V prostorách starého je pak vytvořen byt pro JTho a jeho nejlepšího kamaráda Riche (Jason Mardsen), kterého ovšem zbytek rodiny- alespoň zezačátku příliš nemiluje. Frankovi a Carol se po čase narodí holčička Lilly (Emily Mae Young). JT si najde přítelkyni-šikovnou a pohlednou automechaničku Samanthu Milano (Alexandra Adi) a Dana se oproti vší logice zamiluje do Riche. Fotogalerie: Krok za krokem/Step by Step/ Krok za krokem/Step by Step/ Krok za krokem/Step by Step/ Krok za krokem/Step by Step/ Krok za krokem/Step by Step/

Fakt hezkej mobil ;)

21. září 2007 v 21:03 | Verča |  Picty
Mě se moc líbí,tenhle typ bych zrovna trošku chtěla a ten kryt je fakt taky hezkej ;)
LÍBÍ????
Pište do komentů.. :o))

Mumie- Film

21. září 2007 v 20:52 | Ája |  Films
Originální název: Mummy Typ filmu: Thriller Rok výroby: 1996 Hrají: Mustafa Qureshi Popis: Egyptoložka Evelyn chce objevit prastaré Město mrtvých a učinit tak zásadní vědecký objev. O tomto místě ví muž jménem Rick, kterého ale musí dostat z vězení, aby jí pomohl najít ono legendární město. Rick, Evelyn a její bratr Jonathan se vydávají na výpravu, na níž se budou muset vypořádat s mnoha nástrahami.
Fotky:
Mumie/Mummy/
Mumie/Mummy/
Mumie/Mummy/
Mumie/Mummy/
Mumie/Mummy/
Mumie/Mummy/

Tisková zpráva: Zahájení nové sezóny 07/08 v DH a DB

21. září 2007 v 20:40 | Ája
5.9.2007
Zahájení nové sezóny 2007/08 v Divadle Hybernia a v Divadle Broadway
TISKOVÁ ZPRÁVA k zahájení nové sezóny 20007/08 v Divadle Hybernia a v Divadle Broadway14.9.2007 v 11 hodin v kavárně Divadla Hybernia
V Praze dne 5.9.2007
Rádi bychom Vás informovali na následujících řádcích o připravovaných akcích v Divadle Hybernia a v Divadle Broadway v nadcházející divadelní sezóně 2007/2008.
Galerie Divadla Hybernia - Výstava obrazů - František Ringo Čech
Další novinkou Divadla Hybernia je výstava obrazů Františka Ringo Čecha v rámci projektu "Galerie Divadla Hybernia". Výstava se koná od 17.9.2007 do 17.11.2007 (denně od 9 do 22 hodin) a odstartuje tradici pořádání výstav uměleckých děl, které budou pravidelně organizovány v Divadle Hybernia ve čtvrtletních intervalech. Představeno bude více než 50 obrazů malovaných olejem na plátně, z minulé i současné tvorby malíře a také řada grafik, současně s prezentací hudební, divadelní a knižní tvorby autora. Výstava je prodejní, k dispozici budou výstavní katalogy a řada dalších drobných upomínkových předmětů. Vernisáž se koná v pondělí 17.9.2007 v 18 hodin v Divadle Hybernia za účasti autora, přátel a dalších významných osobností. Dalšími chystanými výstavami jsou fotografie Sáry Saudkové, a obrazy Jana Saudka.
Muzikál Golem
Muzikál autorů Karla Svobody, Zdeňka Zelenky, Filipa Renče a Lou Fanánka Hagena vstupuje úspěšně do druhé divadelní sezóny. V nové sezóně, která začíná 21.9.2007, mají diváci možnost shlédnout několik prvků z představení Legend of Golem, které budou nově zakomponovány do představení. Díky unikátnímu multijazykovému titulkovacímu zařízení je představení přístupné i zahraničním návštěvníkům v anglickém, německém, ruském, francouzském, španělském a italském jazyce. Od března roku 2008 se bude muzikál Golem střídat na prknech Divadla Hybernia s muzikálem Tři mušketýři. V současné době probíhá natáčení DVD muzikálu Golem, které by mělo být k dostání na trhu během měsíce října tohoto roku. V uplynulé sezóně navštívilo muzikál 135 000 lidí během 150 odehraných repríz.
The Legend of Golem
Výpravné multivizuální představení zpracovává zábavnou a spektakulární formou nejznámější legendu tajuplné rudolfínské Prahy. Emotivní hudba, největší české taneční hvězdy, kouzla a magie černého divadla, unikátní multivizuální efekty a obří loutky Michaela Curryho, designéra světového muzikálu Lví král, zavedou diváky nejen do tajemných zákoutí pražského židovského ghetta 16. století, ale i mezi alchymisty a šarlatány na dvoře císaře Rudolfa II. Na hudbu, která je posledním dílem legendárního hudebního skladatele Karla Svobody, tančí česká taneční špička - sólista Laterny Magiky Pavel Knolle, sólistka ND moravskoslezského Radka Slatinská či nejznámější muzikálové tanečnice Gabriela Jemelíková a Lenka Bílková. Choreografie celého představení se zhostila choreografka, tanečnice a v poslední době i moderátorka Kristina Kloubková. Premiéra tohoto projektu se uskutečnila 2.7.2007 v Divadle Hybernia, v současné době jsou na repertoáru záříjová představení vždy v pondělí, středu a pátek od 21,30.
Čarodějky z Eastwicku
Dalším projektem v Divadle Hybernia bude hostování Městského divadla Brno s úspěšným muzikálem Čarodějky z Eastwicku. V hlavních rolích se představí Yvetta Blanarovičová, Alena Antalová, Jitka Čvančarová, Hana Holišová, Zuzana Maurery, Markéta Sedláčková a mnoho dalších. Na programu je 10 exkluzivních repríz od 24.10. do 1.11.07
Hodina operety
komponované hudební pásmo z nejznámějších světových operetních děl, které mapuje období vzniku a rozkvětu nového hudebního žánru minulého století - "operety". V představení vystoupí mnoho známých interpretů - Radka Fišarová, Dasha, Petra Janů, Bohouš Josef, Hanka Křížková a další. O vtipné průvodní slovo se postará jednak známá dvojice z pořadu TV NOVA Bailando - Kristina Kloubková a Dalibor Gondík v alternaci s Adélou Gondíkovou a Alešem Hámou. Představení bude doprovázet živý orchestr Václava Hybše, který je zároveň autorem nové hudební instrumentace. Operetní melodie zaznějí v novém moderním hudebním aranžmá. Autorem scénáře, choreografie a režie je stálý spolupracovník Divadla Broadway Libor Vaculík. Premiéra se uskuteční 15.11.2007 v Divadle Hybernia.
Muzikál Tři mušketýři
Muzikál Tři mušketýři se po dvou letech vrácí na hudební scénu! Po 350 odehraných a vyprodaných představeních v Praze a stovce na Nové scéně v Bratislavě se diváci mohou těšit na Tři mušketýry, ale tentokrát v novém prostoru Divadla Hybernia. Více než 200 výpravných kostýmů Romana Šolce, černo-divadelní triky, nové fantaskní projekce a v neposlední řadě i nové hvězdné obsazení - Bohuš Matuš, Leona Machálková, Dasha a mnoho dalších, jsou zárukou nebývalého uměleckého zážitku, který zcela jistě osloví i nejnáročnějšího diváka. O kvalitách tohoto muzikálu Michala Davida, Lou Fanánka Hagena a režiséra Libora Vaculíka svědčí i fakt, že producenti muzikálu prodali licenci na toto představení stejně jako muzikál Kleopatra do Soulu v Jižní Korey, kde se bude od sezóny 2008/2009 uvádět. Tři mušketýři se tak staly třetím původním českým muzikálem, který pro své umělecké kvality prorazil na zahraniční scénu. Obnovená premiéra je plánována na 28.2.2007. Muzikál Tři mušketýři se stal historicky nejúspěšnějším muzikál uváděným na Slovensku. Po odehraných reprízách v Divadle Hybernia se vrátí zpět před slovenské publikum na Novou scénu v Bratislavě.
Muzikál Angelika
Velmi úspěšný muzikál Angelika podle historického románů od Anne Golon autorů Michala Davida, Michel Magne, Lou Fanánka Hagena, Libora Vaculíka a Jozefa Bednárika zahájí novou divadelní sezónu 14.9.2007 svou 101. reprízou. Divadlo Broadway přivítá miliontého diváka a na představení Angeliky dne 17.10.2007 bude vylosován ze všech přítomných diváků jeden výherce, který vyhraje nový automobil Škoda Fabia v luxusním provedení. Po velmi úspěšném CD muzikálu, se můžete těšit na DVD Angeliky, které by mělo být k dostání v průběhu měsíce prosince tohoto roku. 18.10.2007 proběhne křest knihy Angelika od Anne Golon, která bude přítomna křtu této knihy v České republice.
Divadlo Hybernia připravuje tyto další projekty:
Tango Seducción (Argentina), pořádá Makroconcert 9.10.2007
Chippendales (USA), pořádá Makroconcert 10.10.2007
Eurokoncert, na kterém vystoupí Symfonický orchestr hl. města Prahy FOK.
Tento koncert je součástí týdne boje proti rakovině a pořádá ho
Liga proti rakovině 11.10.07
Bubenická show skupiny Marimba club - 18.10.2007
s křestem videoklipu Lady Carneval
Koncert Petra Muka - který pořádá agentura RichArt 5.11.2007
host: Peter Nagy
Pražský divadelní festival německého jazyka - 11. - 14.11.2007
11.11.2007 představení Sen noci svatojánské, vystoupí Klaus Maria Brandauer
14.11.2007 komorní divadlo Mnichov - Víra, naděje, láska
Koncert Petry Janů - 21.11.2007
Koncert Lenky Filipová - 3.12.2007
Koncert Jana Ježka a Pavly Břínková - operetní vystoupení 4.12.2007
V produkci společnosti Impresário Jiřího Kovácse jsou na programu koncert Štefana Margity, Operní hvězdy zítřka - Zdeněk Plech a Jana Sýkorová. V listopadu se uskuteční v této produkci dvě představení Baletní galavečer.
Česká mše vánoční - adventní neděle
Začátkem února 2008 připravuje společnost Petarda production ve spolupráci s Golem Production akci Deska roku.
Předprodej vstupenek v předprodejních místech Sazka, v sítích Ticketart, Ticketpro, Ticketportal, na pokladně Divadla Hybernia, Náměstí Republiky 4, Praha 1, na pokladně Divadla Broadway, Na Příkopě 31, Praha 1.
Hlavním partnerem Divadla Hybernia je společnost Synot Lotto.
Mediálními partnery jsou Rádio Impuls a Pražský deník.
Partnerem Divadla Hybernia je ČPP.
Další informace naleznete na www.golem-muzikal.cz.
Hlavními partnery muzikálu Angelika jsou Synot W, A-Keramika a Every Day Fresh.
Hlavními mediálními partnery jsou společnosti Rádio Impuls, Deník,.
Další informace naleznete na www.angelika-muzikal.cz.
Za PR Divadla Hybernia a Divadla Broadway Natália Nemčeková, nemcekova@kleopatra-muzikal.cz
Fotky:

Tisková konference k zahájení divadelní sezóny 2007/2008

35_MJP7-097912.JPG 35_MJP7-097938.JPG 35_MJP7-097951.JPG 35_MJP7-098027.JPG 35_MJP7-098040.JPG

Angelika prohrála s Jágr týmem- Tisková zpráva

21. září 2007 v 20:34 | Ája
18.6.2007
Muzikálové hvězdy utrpěly slavnou porážku s Jágr týmem
Rčení, že kdo se postaví Jágr týmu, musí počítat s drtivou porážkou, přestalo v neděli odpoledne platit. Hvězdný tým muzikálů Angelika, Golem a přátel, který se s Jágr týmem utkal na fotbalovém hřišti v Litomyšli, byl totiž nejen důstojným soupeřem, ale dokonce sahal po vítězství! Dramatický zápas, v němž padlo v běžné hrací době osm branek, skončil remízou a rozhodnout musely penalty. Při nich stálo štěstí na straně Jágr týmu, který nakonec porazil muzikálové hvězdy 3:2.
Jágr tým, v němž nechyběl kapitán Jaromír Jágr a další elitní hokejisté jako Petr Průcha, Jan Hlaváč, Jan Hrdina, Tomáš Plekanec a mnoho dalších, si nejprve hladce poradil s týmem podnikatelů Kovona a.s. Lysá nad Labem, Kovos družstvo Teplice, které přehrál rozdílem třídy 4:0. Muzikálové hvězdy daly ovšem Jágr týmu mnohem více zabrat, a to i přes žerty moderátora Tomáše Trapla, jenž nahradil Kristýnku Kloubkovou, která ulehla s horečkami. Proti Jágr týmu v modrobílých dresech teď nastoupí tým Angeliky, Golema a přátel. Ti jsou zelení. Strachy? komentoval Trapl.
A z počátku to vypadalo, že mají muzikálové hvězdy, za něž nastoupil třeba Bohouš Josef, Petr Poláček, Martin Skala, Alan Bastien, Tomáš Savka či Jan Kuželka, k hrůze dobrý důvod. Krátce po začátku zápasu už prohrávali díky gólům Petra Průchy a Jana Hlaváče 2:0. Pak se ovšem muzikálový tým, kterému pomáhali fotbalové posily Horst Siegl, Jiří Novotný, Martin Frýdek, Michal Horňák či syn legendárního Antonína Panenky Tomáš, vzchopil a do zvrácení utkání napřel všechny síly. ?Teď jsem dal Jágrovi bodyček. Smůla je, že on zůstal stát a já upadl,? smál se po vystřídání Petr Poláček. Novou odvahu do žil vlil zpěvákům gól Horsta Siegla, který snížil na 1:2, a to i přes trefu Petra Průchy, který zvýšil na 3:1. Pak už to šlo ráz na ráz. Siegl snížil druhým gólem, Jaromír Jágr kontroval střelou na 4:2, při níž se zranil brankář muzikálového týmu Josef Peterka.
Zpěváci ve snaze o snížení nastřelili dvě tyče než míč dotlačil do brány ukázkovou střelou Tomáš Panenka. Dvě minuty před koncem zápasu pak srovnal z trestného kopu Martin Frýdek. O vítězi prestižního utkání tak museli rozhodnout penalty, v nichž Jágr tým porazil Angeliku 3:2. I přes těsnou prohru však byl tým muzikálových hvězd nadmíru spokojen. Tenhle den si zapamatujeme jako den, kdy jsme skoro porazili Jágr tým, smál se spokojený producent Oldřich Lichtenberg, který jako kapitán týmu převzal po zápase skleněný pohár za čestnou prohru.
Zhruba tisícovku diváků, která se na fotbalovém hřišti v Litomyšli sešla, ovšem nenadchli jen fotbalové výkony, ale také pěvecké vystoupení hned několika hvězd úspěšných muzikálů Angelika a Golem. Zazpíval Petr Poláček, Bohouš Josef, Ilona Csáková, Olga Lounová a své pěvecké umění předvedl i moderátor fotbalového odpoledne Tomáš Trapl. Před narvanou hlavní tribunou zazpíval i hitmaker Michal David, jeden z autorů muzikálu Angelika, který připomněl své staré hity a pak společně s producentem Oldřichem Lichtenbergem převzal podepsaný dres Jaromíra Jágra.
Fotky:

Fotbalové utkání Angeliky a Golema versus Jágr týmu 17.6.2007 - Litomyšl


Česká Miss porazila Angeliku- Tisková zpráva

21. září 2007 v 20:32 | Ája
4.6.2007
Kulinářský souboj skončil vítězstvím České miss
Včerejší kulinářský souboj tří hvězd úspěšného muzikálu Angelika, Moniky Absolonové, Vildy Čoka a Lindy Finkové proti třem vítězkám České miss, Lucii Hadašové, Evě Čerešňákové a Lilian Sarah Fischerové skončil těsným vítězstvím půvabných krásek. Nepomohlo ani nadlidské úsilí Vildy Čoka, který si v zápalu boje hned v první disciplíně posadil na hlavu svůj kulinářský výtvor, vydlabaný meloun.
Netradiční kulinářský souboj se uskutečnil při příležitosti oslavy pátých narozenin oblíbeného podniku v goticko renesančním stylu U Básníka pánve, jehož majitel a šéfkuchař Jiří Strašic soutěž nejen moderoval, ale byl také největším odborníkem čtyřčlenné poroty. V ní zasedli také hlasový poradce Eduard Klezla, producent Oldřich Lichtenberg a ředitelka soutěže České miss Michaela Maláčová. A rozhodování skutečně neměli jednoduché. Jiří Strašic si totiž na soutěžící vymyslel vskutku rafinované disciplíny.
První soutěžní klání, umělecké vyřezávání melouna podle předlohy, vyhrály missky, tým muzikálu však díky lépe ozdobenému slanému dortu, který se podával i francouzském dvoře v době Ludvíka XIV., vyrovnal skóre. Rozhodnout proto musela neplánovaná třetí disciplína, v níž soutěžící dokonce ronili slzy, soutěžili totiž ve štafetě krájení cibule. Navíc nerozhodovala jen rychlost , ale také jemnost nakrájené zeleniny. A přestože tým Angeliky v průběhu poslední disciplíny vedl o celou jednu cibuli, štěstěna se nakonec přiklonila ke královnám krásy. Vildu Čoka, Moniku Absolonovou a Lindu Finkovou, to ovšem nemusí mrzet. Své skutečné umění totiž předvádějí v muzikálu Angelika.
Oslavy pátých narozenin restaurace U Básníka pánve, kde mistři kuchařského řemesla vaří speciality české i zahraniční kuchyně včetně exotických jídel z Asie či Afriky, se tak vydařily na výbornou. Zastavil se dokonce i Michal David, který má pro zdejší speciality slabost stejně jako třeba Karel Gott, herec Jiří Lábus či bavič Petr Novotný. Kuriózní souboj krásek s umělci si nenechaly ujít ani další oceněné královny krásy, nechyběla třeba loňská miss Renata Langmannová, předloňská královna krásy Kateřina Smejkalová či mnoho dalších krásek, které díky lahodným pochutinám zapomněly alespoň na chvíli na štíhlou linii a stejně jako ostatní si pochutnaly na bohatém rautu.

Angelika porazila městskou policii- Tisková zpráva

21. září 2007 v 20:30 | Ája
30.5.2007
Angelika porazila městskou policii
Včerejší unikátní fotbalový zápas hvězd muzikálu Angelika proti městské policii skončil senzačním vítězstvím Angeliky poměrem 4:2. Akce, která se uskutečnila na stadionu Viktorie Žižkov při příležitosti 15. výročí vzniku Městské policie hl. města Prahy, byla plná dramatických zvratů, zpěváci i policisté vydali v boji o vítězství všechny síly. Štěstí se po tuhém boji nakonec přiklonilo na stranu muzikálových hvězd, kterým pomohli také posily z muzikálu Golem a domácí Viktorie Žižkov, která minulý týden postoupila do nejvyšší fotbalové soutěže.
Vedení se už ve 6. minutě ujal tým policistů, za nějž nastoupili i ředitel Vladimír Kotrouš a jeho náměstek Václav Bláha. Angelika o osm minut později odpověděla trefou posily z Viktorky Martina Nováka, který za pět minut přidal další zásah. Vítězství muzikálových hvězd pečetil Kamil Střihavka (41. minuta), posila z muzikálu Golem, a čtvrtý gól přidal opět Martin Novák. Konec zápasu však zpěváci dohrávali o deseti, protože po žluté kartě z prvního poločasu viděl zpěvák Tomáš Beroun krátce před koncem zápasu od rozhodčího za faul druhou žlutou a byl vyloučen.
Pak už se tým muzikálových hvězd, v němž nechyběli Alan Bastien, Ali Amiri, Petr Poláček, Lešek Semelka, Petr Novotný, Doctor P.P., Jan Kuželka a mnozí další oddávali bouřlivým oslavám. Konečně jsme přestali být týmem, který nikdy nevyhrál, smál se Doctor P.P. alias hvězdný právník Petr Pečený. Smích jim na okamžik setřel z tváře jen podařený vtípek, který zazněl z policejního týmu, že zatímco slaví, městská policie všem hráčům nasazuje botičky na jejich auta.
Po společném focení se pak oba týmy přesunuly do restaurace v areálu Viktorie Žižkov, kde oslavy pokračovaly. A že bylo co slavit, Angelika se dočkala senzačního vítězství a Městská policie 15. narozenin.
Fotky:

Fotbalové utkání Angeliky s Městskou policií 29.5.2007


Angelika- Tisková zpráva z Bowlingu

21. září 2007 v 20:28 | Ája
30.4.2007
Děti z dětských domovů koulely s muzikálovými hvězdami
V neděli 29. dubna se v pražském nákupním centru Metropole Zličín uskutečnil již druhý ročník bowlingového turnaje muzikálových hvězd. I tentokrát byl určený pro občanské sdružení Chance 4 children, které se stará o opuštěné děti bez rodičů, vyrůstající v ústavech. V rolích kapitánů jednotlivých dětských družstev se představili protagonisté muzikálu Angelika a zpěváci muzikálu Excalibur. A bojovalo se skutečně o každý bod.
Dovednosti v zacházení s bowlingovou koulí totiž za muzikál Angelika měřili Alan Bastien, Dasha, Ali Amiri, Tomáš Savka a Marián Vojtko, za Excalibur bojovali Kamil Střihavka, Václav Noid Bárta, Martin Pošta, Helena Dytrtová, Lukáš Kumpricht, Tereza Hálová a společně s nimi také na šest desítek dětí z dvanácti dětských domovů. Vítězství nakonec slavilo družstvo Lukáše Kumprichta, symbolickou stříbrnou medaili získal tým Martina Pošty a třetí příčku oslavil s dětmi kapitán Alan Bastien. Děti z nejúspěšnějšího dětského domova si navíc jako odměnu odnesly lístky na představení muzikálu Angelika.
Ale o sportovní úspěch šlo v bowlingovém turnaji až v druhé řadě. Děti měly díky této akci možnost poznat nejen nové kamarády z jiných dětských domovů, ale také se seznámit se známými tvářemi. Chtěli jsme je tímto způsobem inspirovat, aby se nevzdávaly a šly za svými sny, vysvětlil projektový manažer občanského sdružení Chance 4 Children Václav Čermák. A rozzářené oči dětí, které si se svými idoly mohly nejen zahrát, ale také popovídat, svědčily o tom, že se záměr akce vydařil.
Fotky:

Bowlingový turnaj 29.4.2007


To tu ještě nebylo!!!!!!

21. září 2007 v 20:24 | Ája
To tu ještě nebylo!!!!!!!!
Divadlo Broadway potvrdilo, že patří mezi nejúspěšnější česká muzikálová divadla všech dob. Už brzy totiž v hledišti usedne miliontý divák, který navíc získá exkluzivní cenu, Škodu Fabii v luxusním provedení. Šanci mají všichni, kteří si zakoupí vstupenky na speciální představení muzikálu Angelika, které se uskuteční ve středu 17. října od 18.00 hodin. Právě z nich se bude miliontý divák a zároveň šťastný výherce losovat.

skodafabia.jpg

13 vět, které fajn holka nikdy neřekne!!!!!

21. září 2007 v 20:18 | Ája |  BeAuTy
1. "Ale mami, vždyť už jsem dospělá! Chci si o všem rozhodovat sama!"
2. " Nemám ve skříni žádnou věc levnější než 500 korun. Všechno mé oblečení musí být značkové!"
3. "To jsem ale tlustá!" Když navíc vedle tebe stojí kamarádka, která má o 10 kg víc.
4. "Je komplet to samé jako kompliment?"
5. "Kdybych nebyla tak hezká, možná bych si s ním dala rande. Raději ale počkám na někoho, kdo nebude mít ta dlouhý nos, navíc blonďáci se mi nikdy nelíbili!!!!"
6."To je fakt trendy, jazzy, cool a sweet."
7. "Jsi moje nejlepší kamarádka, ale musíš mi říkat všechno. Nechci, abys přede mnou měla nějaká tajemství."
8. "Pokud jde o knížky, čtu jen "13". Knížky mě nebaví. Jsou nanic!"
9. "Něco tady asi smrdí.." když přijdeš k někomu na návštěvu.
10. "Víš, že ti s těch kalhot koukají špeky?! Vypadá to příšerně!" kamarádce, která si právě oblékla nové džíny.
11. "Ráda bych to nádobí umyla, ale mohl by se mi odloupnout lak z nehtů. Raději se půjdu učit."
12."Ty nemáš mobil??? Spadla jsi z Marsu? Dneska už mají mobil i malé děti. Ty jsi ale divná!"
13. O sprostých slovech snad ani není třeba mluvit......

Modré collorfull

20. září 2007 v 20:46 | Verča |  Collorfull

Moe proměna collorky =) 4

20. září 2007 v 20:44 | Verča |  Collorky
Před:
Po:

Angelina Jolie spala v životě jen se čtyřmi muži

20. září 2007 v 20:36 | Verča

Angelina Jolie spala v životě jen se čtyřmi muži

Zvětšit obrázek Angelina Jolie
Divoký sexuální život a stovky mužů v posteli. Takovou reputaci Angelina Jolie během své kariéry získala. Jenže ona tvrdí, že se to nezakládá na pravdě. V posledním vydání britské edice magazínu Cosmopolitan uvedla, že v životě spala jen se čtyřmi muži. A za dva z nich se provdala.
20.9. 2007 20:29
LOS ANGELES - Vedle prvního manžela Johnnyho Lee Millera a druhého Billyho-Boba Thorntona spala ještě se současným partnerem Bradem Pittem. Čtvrté jméno odmítá vyzradit. Ovšem na počátku její kariéry se spekulovalo dokonce o incestu s bratrem Jamesem Havenem.
"Nebyla to nikdy pravda. Ve svém životě jsem spala pouze se čtyřmi muži - a za dva z nich jsem se provdala!" zdůraznila Angelina během interview pro časopis.
Za pověst sexuálního zvířete si však může sama. V minulosti prohlašovala, že si užívá na hotelu hned s několika milenci, když zrovna není zadaná. A magazínu OK! jednou svěřila, že ji ve čtrnácti sexuální život tak nudil, že ho kořenila ostrými dýkami. Možná má tedy pravdu její bývalá milenka Jenny Shimizu, která o ní tvrdí, že je především lesbička.
Pokud totiž Angelina v minulosti prohlašovala, že měla spousty milenců - lovers, mohla mít na mysli vlastně ženy. Angličtina v tomto případě rody nerozlišuje.

Angelika- Poprvé- Ája

20. září 2007 v 13:33 | Ája
! Upozornění! Jsou to MÉ názory, které nikomu nevnucuju, každý si může myslet, co chce!!!!!
Angelika-Monika Absolonová: 5/5
Moje nejoblíbenější zpěvačka odehrála svou roli opravdu skvěle!!!
Joffrey de Peyrac-Marian Vojtko 4/5
Nebyl špatný, ale měl by zlepšit KuLhÁnÍ!!!!!!!!!!!!!
Nicolas- Bohuš Matuš 3/5
Slabota!!!!!
Špína- Tomáš Savka 5/5
Dobrý výkon!
Contoire- Linda Finková 5/5
SuPeR záporačka!!!
Desgrez- Bohouš Josef 5/5
Super výkon, gesta i zpěv!!!!!
Montespane- Zdenka Trvalcová 4/5
Nebyla špatná, ale na svoji roli mi přišla moc jemná!!!!
Ludvík XIV.-Martin Skala 5/5
Vtipný a dobrý výkon ;o)
Lorraine- Lešek Semelka 5/5
Vynikající záporák!!!
Bachtiary Bej- Juraj Bernáth 4/5
Docela dobrý výkon, ale nevím, proč je tam ta píseň v perštině, když jí zpívá nejen Ali Amiri, ale i Juraj i Pavel Vítek!!!!!
Otec Angeliky, Arcibiskup, Soudní žalobce- Vlastimil Zavřel 5/5
Dobrý výkon, škoda, že tahle postava nemá více prostoru!!!!
Filip- Dušan Kollár 5/5
SuPer výkon!
Gendére- Jiří Krytinář 5/5
Supr!
Herečka- Ljuba Dančenko- Nehodnodím, tohle by zvládl každý!!!!
Geno a Stelien- Petr Novotný 5/5 a Jan Kuželka- 5/5
Jeden z velkých kladů představení, ještě by si zasloužili víc prostroru!!!!


tZers z ICQ

17. září 2007 v 22:10 | Verča |  Picty
zdroj:

Hymna ANTI TH

17. září 2007 v 22:01 | Verča |  Opinions ;)
Lidičky držte se,no to je kotel,

do Prahy přijíždí Tokio Hotel.

Partička debi*ů odvedle z Německa

xichty jak pitomá cvičená opička.
Háro jim do vzduchu zuřivě trčí,

leckomu už málem vypíchli oči.

Zpívat to neumí,jen to tak vřeští

přitom se ovívá hořícím roštím.

Holky či kluci,toť nesnadná otázka,

tváře jak někdo,kdo pozřel žluťáska.

Každý z nich utekl z jiného blázince,

čumí jak sova,co spadla do kuřince.

Jak všichni vidíte,je to fakt hrůza,

tohle je nejhorší německá lůza.

A proto teď všichni zakřičme sbohem!

Tihle kok*ti jsou hudby morem!

Žeňte je odtud jak rychle to půjde,

učiňme přítrž té příšerné "hudbě"!

Ať zmizí z hitparád od dneška na vždy,

nebo se dopustím zákeřné vraždy!

Až budou zakrátko pod drnem hnít,

teprve zavládne ve světe klid.

Za vaší přízeň děkuji směle,

a tihle blbci ať už jdou do P*DELE!!!