Discopříběh

28. září 2007 v 18:54 | Ája |  Films
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUÈUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>
Discopříběh - Discopříběh
Originální název: Discopříběh Typ filmu: Komedie Hudební Rok výroby: 1987 Popis: Jirka Horáček žije na plzeňském sídlišti se svým otcem a ve volný čas tráví s partou kamarádů především na diskotékách.

Na jedné z nich se seznámí s atraktivní blondýnou Evou, která však patří ke staršímu frajírkovi Cáfovi. Přestože se stejný večer seznámí také s Jitkou, zamiluje se do sebevědomé Evy. A tak zatímco sympatické Jitce dává okatě najevo svůj nezájem, snaží se vetřít do přízně Evy.

Současně se začíná dostávat do stále větších problémů se svým otcem, který nemá nervy na jeho pubertální vylomeniny. Přestože získá od Evy její telefonní číslo je Jirkův kamarád Roman k jeho nadějím velmi skeptický a jeho slova mají brzy vyplnit.
 


Komentáře

1 Www.skvelyblogisek.blog.cz | Web | 28. září 2007 v 19:06 | Reagovat

Ahoj prosim dala bys mi hlas na http://love-emo.blog.cz/0709/1-kolo-sonb

staci kliknout na web:a ta stranka ti tam naskoci moje prezdivka Karolinkaaa a jestli chces tak ti to oplatim...moc diky:) a peknej clanek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama