Říjen 2007

ICQ 2Go

1. října 2007 v 20:33 | Verča
ICQ2Go je jedna z dalších verzí programu. Nejde ovšem o zcela běžnou verzi - ICQ2Go (z anglického "ICQ to go") je webová aplikace umožňující komunikovat s ostatními uživateli programu aniž byste si svého ICQ klienta museli instalovat na daný počítač. Tato verze může být velice výhodná, pokud jste na počítači, kde nemáte možnost instalovat si svůj software (ve škole, v práci).
V současné době je ICQ2Go na icq.com podáváno ve dvou technických variantách:
//<![CDATA[ function openClient(client_type) { if(client_type=="java")clientWindow = window.open("http://www.icq.com/icq2go/web.html","ICQ2Go","left=20,top=20,width=156,height=446,toolbar=0,resizable=0"); else clientWindow = window.open("http://www.icq.com/icq2go/flicq.html","ICQ2Go","left=20,top=20,width=176,height=441,toolbar=0,status=0,resizable=0"); } //]]>
  • Varianta využívající technologie Flash (Spustit »)
  • Varianta využívající technologie Java (Spustit »)
V ICQ2Go se budete muset obejít bez smajlíků, které se zde zobrazují jen textovou verzí :-). Bohužel ani v jedné verzi (což dosti postrádám) nenacházím možnost odhlašovacího tlačítka. Ačkoliv stačí zavřít dané okno, může to u některých uživatelů vést k pochybám. Každopádně ostatním uživatelům téměř ihned zmizíte z kontaktů, kteří jsou právě online.

Flash ICQ2Go × Java ICQ2Go

Ačkoliv použití Flashe dokáže ICQ2Go rozpohybovat a po vzhledové stránce jasně vítězí, v celkovém hodnocení bych upřednostnil "Javáckou" verzi, protože:
  • Velká výhoda: Je o dost rychlejší (právě tím, že nenačítá tolik grafiky)
  • Malinká výhoda: Má větší počet stausů

ICQ 5.1 3 000

1. října 2007 v 20:28 | Verča
ICQ 5.1
ICQ je zatím nejpoužívanější program pro komunikaci na Internetu, který Vám umožní bavit se svými přáteli v reálném čase, posílat jim soubory nebo si prostřednictvím něj hledat přátele nové. Na těchto stránkách naleznete češtinu a aktuální verzi icg.
Samozřejmostí je využití ICQ 5.1 Build 3000 i pro vyhledávání kontaktů ve světových adresářových službách, kontrolu poštovních účtů, datovou konferenci, čtení a psaní vývěsek, plánování schůzek a úkolů, vytváření poznámek i internetových stránek.
Ve verzi ICQ 5 lze využít i funkci hlasového spojení Push2Talk s volanou osobou. Podobné jako u programu Skype.
Zkrátka, ICQ je flexibilní mnohostranný nástroj pro práci v síti internet, který si získal na oblibě spousty uživatelů z celého světa.

ICQ 5.1:
Funkce programu

- Push2Talk - Přímá hlasová komunikace.
- ICQ hlasový chat.
- Podpora dvou obrazovek.
- Podpora her na celé okno.
- Integrován vyhledávač google.
- icg Status Manager Xtra - Vytvořte si svůj vlastní status.
- Buzz It! Xtra - Pošlete zprávu více příjemcu`m.
- Nový auto update mechanismus.
- Odeslat zprávu až po zadání kódu.

Moje Skype-(VERČA)

1. října 2007 v 20:26 | Verča
Moje Skype je vendula_dobiasova
Takže jestli nemáte ICQ,napište mi do zprávy autorovi.
Jestli nemáš skype,tak pro změnu si zajdi do rubriky ICQ a ulož si moje ICQ.
A jestli nemáš ani jedno,tak holt nic,mno.
Jestli chcete,můžete se účastnit seznamky a já zapíšu vaše skype,(nejlíp uděláš,když mi napíšeš přezdívku do autorova profilu) ale můžeš aj na mail!!
Pak můžu zveřejnit vaše nicky v této rubrice a můžete si mě taky uložit!!! ;)

Moje ICQ-(VERČA)

1. října 2007 v 20:19 | Verča
Moje ICQ je 410332106
Takže pište!!!
Můžete mi taky napsat zprávu autorovi a napsat svuj nick a ICQ číslo,můžu vás přidat do seznamky a můžete si vyměňovat ICQ!!Nebo mi napište vaše ICQ a můžem si dopisovat!!!
To je prima,ne??
Tak pište a nezapoměňte na MeGa BLeSKaJDU-Podzimovku!!!

Je Říjen..

1. října 2007 v 19:53 | Verča |  Opinions ;)
Dneska je 1.Října!!!
Doufam,že se máte dobře,ale jestli ne,nezoufejte :) .CHYSTAM TOTIŽ ČLÁNEK JAK SE ZABAVIT V ŘÍJNU!!!Snad vám tahle rada pomůže a budete se bavit...