Listopad 2007

Velmi rychlá bleskajda-MÁKNĚTE!

21. listopadu 2007 v 15:15 | Verča |  Bleskovky
Jelikož se nedím,tady je MEGA rychlá bleskajda.
Pozor!Hraje se jenom o 3 místa,takže mákněte!!
Samozřejmě se hraje o diplomy,které si můžete za chvilku vyzvednout!!!!
4 osoby k uhádnutí:
1 správně-3.místo
2 a 3správně-2.místo
všechny 4 správně-1.místo
NEPOČÍTÁ SE JENOM SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ,ALE I RYCHLOST!!!!!!
Tak tady je máte:
1)Kdo je to??
2)
3)
4)A poslední-měl by ho uhádnout každý!!!!
MÁKNĚTE SEBOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chat po vás

19. listopadu 2007 v 20:27 | Verča
Tak tady je CHAT jenom pro váás!!!!

JaK dát na blog chat????

19. listopadu 2007 v 20:16 | Verča |  nA bLoG =)

Jak dát na blog chat?

no zrovna jdu zkusit udělat ten chat tak mi držte palečky a určo si to zkuste taky tady máte návod


Básnička pro Moniku ABS.

19. listopadu 2007 v 20:04 | Verča |  Opinions ;)
Básnička pro Monču:
Naše milá Móňo,
přejeme Ti k Tvému svátku hodně zdraví ,
a ať Tě z Angeliky už nebolí nohy.
Také hodně lásky, štěstí,
a ať nejsou Tvé dny plné zlosti!
Přeje Verča

Jak na nehty jako z POHÁDKY??

19. listopadu 2007 v 20:01 | Verča |  BeAuTy
Kousání nehtů:
Máš problémy s kousáním nehtů ?Ano ?Kup si lak proti kousání nehtů, ale jetli ani to nepomůže tak řekni kamarádce(ovi), že když si budeš kousat nehty budeš mít trest:(ten už bude na tobě.)Jestli ani to nepomůže, tak si je natírej nákou ošklivou potravinou co má hnusnou chuť.A pak už je to jen na tobě a na tvé vůli.=)
Čištění nehtů:
Nehty si vyčistíš tak, když si vezmeš ostré nůžky, nebo tyčky uvedené přímo na čištění nehtů a zajedeš pod nehet tam to vybeš a očistíš.CHYBA:Nesmíš však zajet moc hluboko, nebo ti poteče krev a bude tě to bolet.
Odtrhávání kůžičky:
Odtrhování kůžičky je problémem větčina lidí můžeš tomu předejít, tak že si koupíš přípraveket proti tomu např.:Nails experts z Avonu za 149,-.Potom už jen stačí si to mazat každý den.
Loupání nehtů:
To je i můj případ. Loupání nehtů je velmi nepříjemné, aby tomu tak nebylo, tak si jako první kup bezbarvý lak a lakuj si sním neustále nehty.Nehty se tím zpevní a nebudou se ti loupat.Když už se to zlepší můžeš začít kupovat i jiné laky a hurá do lakování.

Karlův most

19. listopadu 2007 v 19:59 | Verča
Karlův most
Karlův most je nejstarší zachovaný most, který vede přes Vltavu. Most je 515 metrů dlouhý a 9 a půl metrů široký, je tvořen 16 oblouky.Na mostu stojí 30 soch, například sv. Cyril a Metoděj, sv. Ludmila se sv. Václavem, kníže Bruncvík. Z obou stran mostu jsou tři věže na Malostranské straně dvě věže a na Staroměstské straně jedna.
Na místě Karlova mostu dříve stál most Juditin, ale po povodních roku 1342se zhroutil. Proto Karel IV. Nechal postavit roku 1342 nový kamenný most. V únoru 1784 vory a ledy ucpaly oblouky a voda podemlela pilíře. Pět oblouků bylo silně poškozeno. Rekonstrukci vedl Hortagh a vše se zrekonstruovalo.
V září 1890klády protrhly most a zřítilo se hodně pilířů. 2 roky bylo místo mostu bylo dřevěné lešení. Ale v roce 1892 byly opravy dokončeny.
Od roku 1883 jezdily na Karlově mostě koňské vozy. Ty ale vystřídaly elektrické tramvaje, které sestrojil František Křižík. Po několika letech se ukázalo že tramvaje svojí váhou most ničí. Proto začaly po mostě jezdit autobusy, ale ty se také neosvědčily.Roku 1932 byl provoz znovu obnoven na to až do Druhé světové války. Potom už byl most jen pro pěší.
Fotky:
Soubor:FFridrich, Karluv most, Praha, povoden 1872.jpgNa obrázku je fotka z povodně v roce 1872.
Soubor:John of Nepomuk2.jpg Místo,kde byl vyhozen z mostu sv.Jan Nepomucký.

Fotogalerie-Marián Vojtko

19. listopadu 2007 v 19:53 | Verča
imageMarián hraje roli kardinála Richelieu (snad to píšu správně) Od konce února roku 2oo8,pospěšte si,protože je to obnovená premiéra a vysílá se jenom do 22.června 2oo8 (teda aspoň myslim) Mno,ale já tam někdy s mamkou pojedu a Ája (Webmiss 1) taky :)
image
image
image
image
image
image
image
image
A nakonec je dole fotka,kde se sešli všichni tři Richelieuové. :D :D Obtížný slovo :)
image

Chicken or egg?? // Kuře

19. listopadu 2007 v 19:37 | Verča |  Bžunda <3

9.11-15.11. 2oo7

18. listopadu 2007 v 21:57
Takže,teď sem si vzpomněla,že mam ještě za úkol složit další počítadlo za uplynulý týden (měla sem ho dělat už ve čtvrtek,ale tak ho dělam teď)
Pátek 9.11. : 560
Sobota 10.11. : 308
Neděle 11.11. : 497
Pondělí 12.11. : 351
Úterý 13.11. : 380
Středa 14.11. : 369
Čtvrtek 15.11. : 453
Celkem: 2 618
Nejmíň:351
Nejvíc:560 -To je MEGA!!!!!!!!!!
Moc vám děkuju,protože je to čim dál tím lepší!!! :o) ;o)

Dasha & Ilona Csáková - Lady Marmelade (z TýTý 2006)

16. listopadu 2007 v 18:50 | Verča |  Videos-songs♪
Moc pěkný video s Dashou a Ilonou :) Mrkněte!! Určo :) :)

Teď královnou jsem já (tercet tří Kleopater)

16. listopadu 2007 v 18:46 | Verča
JE TO KOUSEK Z DVD A JE TO NEBNOVENÁ PREMIÉRA,ALE MRKNĚTE!! :)

Já vím-Marián Vojtko

16. listopadu 2007 v 18:44 | Verča
Tak tady je video písně Já vím podle mě je to naštěstí podle nejlepšího kardinála :) ,ale nic proti Bohouši Josefovi a Tomáši Traplovi!! :)

rozhovor s Dashou

16. listopadu 2007 v 14:44 | Verča a Ája

text a foto: super.cz

Sexy Dasha: Jako Angelika se cítím být ženská

Dasha
Dasha
Sobota 24.3. 2007, 08:00
Dasha, vlastním jménem Dagmar Sobková, pochází z šesti sourozenců, ale jediná se věnuje hudbě.
Viděli jsme tě v muzikálech Hamlet, Galileo nebo Popelka, teď jsi v Golemovi a Angelice, jsou ti muzikály blízké? Který máš nejradši?
Já myslím, že to má každý úplně stejně, první projekt je vždycky nejintenzivnější, tak­že pro mě byl Ham­let to nejvíc. Přišla jsem tam v sedmnácti, dostala se do bezvadnýho kolektivu a ty lidi potkávám vlastně dodnes v dalších muzikálových projektech. Byla to moje první herecká zkušenost a navíc mi ta role Ofélie tenkrát v tom věku hrozně sedla.
V Golemovi hraješ židovskou dívku Rebeku, jak jsi k té roli přišla? Byla jsi na nějakém castingu?
Oslovil mě Karel Svoboda, bez castingu. A zřejmě jsem se produkci osvědčila, protože mě stejně bez castingu oslovili na roli Angeliky.

Která z těch dvou rolí je ti bližší?

Je to obrovský rozdíl, i když je Angelika asi jen o padesát let mladší než příběh, který se odehrával kolem Golema. Možná mají stejný povahový rys, jsou takové odhodlané, nechci říct drzé, ale jsou to holky, které prošly různými těžkými životními zkušenostmi, umějí se bránit, nenechají se, ale samozřejmě že Angelika je mnohem romantičtější, taková pohádkovější...

Takže ti víc přirostla k srdci?

Já mám možná raději takové naturálnější role, jako je Rebeka. Ta je mi asi bližší, ale ztvárňovat Angeliku mě baví taky, protože tam zase nosíme nádherné kostýmy a cítím se jako ženská.
Taky jsme tě na podzim zahlédli ve Star Dance!
Ano, hrála tam živá kapela, byli tam zpěváci a jedním z těch zpěváků jsem byla já. Teď se chystáme na pořad Bailando na Nově, kde bude tentýž systém, živá kapela a sóloví zpěváci, kteří budou doprovázet tanečníky.

Studovala jsi zpěv i v Americe, liší se tamní studium od toho našeho?

Rozhodně, protože to, co mě zajímá - moderní hudba, tady nemá pokračování. Já jsem vystudovala konzervatoř a to je jakoby střední škola, ale já jsem chtěla pokračovat dál, takže jsem se rozhodla pro Berkelee. Mám sice za sebou jen první semestr, protože jsem se musela vrátit kvůli práci, nabídce, která se neodmítá, a teď se toho nahrnulo tolik... Tím, že jsem vzala Angeliku a Golema, jsem tady, jinak bych byla už od ledna asi tam.
Co na to, že bys byla tak dlouho pryč, tvůj přítel?
On je v pohodě, protože je sám muzikant, dokonce i na té stejné škole studoval, a říkal, že by zřejmě za mnou přijel, že mu je jedno, kde pracuje, protože jeho práce spočívá v tom, že píše noty, aranžuje, takže stejně je nejvíce doma.

S přítelem Martinem Kumžákem se potkáváte často pracovně na pódiu, nevadí vám to ve vztahu?

Už jsme spolu šestý rok a hrozně rádi spolupracujeme. Martin vede kapelu Pájky Pájk, která mimo jiné doprovázela i superstáry, takže když jsou nějaké projekty, tak mě rád zve. Ne proto, že jsem jeho přítelkyně, ale prostě se nám spolu dobře pracuje a jsme na sebe už hudebně napojení. Takže nám to nevadí, na­opak, právě tím, že ty věci spolu probíráme, je to super.
Spolupracuješ už několik let taky s Karlem Gottem, jaké to je, zpívat s nejznámějším člověkem v téhle republice?
Super, je to obrovská zkušenost, on je profík, osobnost, já si ho vážím a navíc je hrozně vtipnej a to mě baví. Myslím, že to byla a je jedna z nejhezčích věcí, které mě v mém hudebním životě potkaly.
A ty sama už jsi vydala nějaké CD?
Já jsem vydala jedno album. Po vítězství v soutěži Zlíntalent v roce 1996 mi pořadatelská agentura vydala desku. Ta se ale nedostala do distribuce a to je dobře, protože od té doby jsem hodně vyzrála a myslím, že bych si teď to album představovala úplně jinak. Každý se mě teď ptá, proč neudělám novou desku, a já se v tom pořád brzdím, protože nemám zatím ještě přesnou představu, jak by to mělo být. Myslím si, že natočit desku je taková vnitřní výpověď interpreta, takže bych nechtěla, aby to byl nějaký odfláknutý, rychle natočený produkt.
Čím myslíš, že bys dnes byla, kdyby ses nestala zpěvačkou?
Vždycky mě bavilo studium jazyků. Už na základce, kde byla rozšířená výuka jazyků, jsem studovala němčinu a angličtinu, na střední školu jsem se dostala do Rakouska, kde jsem měla studovat cestovní ruch, ale taky jsem se dostala na konzervatoř a rozhodla se pro ni. Takže kdybych nebyla zpěvačkou, tak bych se zřejmě zabývala právě cestovním ruchem, cestování mě baví.
Jaké máš plány do budoucna, sny, ambice?
Plánovat u mě prostě nelze. Naplánovala jsem si třeba tu školu a "překazila" mi to takhle zajímavá nabídka - dva muzikály najednou. Určitě bych se chtěla zúčastnit nějakých kvalitních hudebních projektů, zpívat i sólově a natočit konečně desku...
(roz, Spy)

Puzzle-"hokejová loga (Pardubice a Liberec)

12. listopadu 2007 v 19:40 | Verča
Tady je odkaz pro "hokejisty",je tam znak Pardubicí,ale počkejte až se to otevře!!
a tady Liberce:

Odkaz na fůůůůru puzzlí

12. listopadu 2007 v 19:20 | Verča
Tááákže,jestli se na netu nudíš,mám tu pro tebe jeden odkaz,na kterým je fůůůůra puzzlí,takže jestli tě baví nudit se nebudeš!!Tak šup do práce!! ;)

Puzzle-Koťátko

12. listopadu 2007 v 19:15 | Verča
(obrázek a puzzle sem našla na http://verik623.blog.cz/ )

Jak hrát "Warsheep" na ICQ???

12. listopadu 2007 v 19:13 | Verča
Základní pravidla:

Vyzyvatel vybírá barvu svého týmu a mapu, na které se bude bitva odehrávat.
Každý tým má 10 jednotek, které se liší podle vybrané mapy.
Pořadí jednotek je vybíráno náhodně, hráč nemůže nijak ovlivnit, která bude jeho příští jednotka, kterou bude moci ovládat.
Poškozené jednotky se opravují sebráním lékárničky.
Tah jedné jednotky může trvat maximálně 10 sekund.
Jednotka se ovládá šipkami, vystřelíte pomocí mezerníku. U většiny jednotek platí: čím delší stisk mezerníku, tím dále jednotka vystřelí. To kam vystřelíte se znázorňuje po stisknutí mezerníku. V případě, že ho držíte se kurzor posouvá. Včas ho tedy pusťte až bude nad nepřátelskou jednotkou.
Vyhrává hráč, který první zničí všechny jednotky nepřátelského týmu.

Jak hrát Warsheep?

Stiskněte ikonku Warsheep na postranním X-traz panelu v chatovacím okně člověka, se kterým chcete hrát. Tím ho pozvete do hry. Pokud on výzvu přijme, spustí se nové okno se hrou.

Po úvodní animaci se Vám zobrazí dialog s výběrem barvy Vašeho týmu. Pokud si vyberete červenou barvu, Váš protivník bude mít barvu modrou a naopak. Výběr barvy provedete kliknutím na oblast s ovečkou.

Po výběru barvy následuje výběr mapy, na které budete hrát. Vybrat si můžete jednu ze čtyř nabízených kliknutím na její obrázek. Tento klik vás přenese rovnou do hry. Bitva začíná!

Náhodně se Vám vybere jednotka, se kterou budete hrát. Na tah máte 10 sekund. Jednotku ovládáte šipkami. Výstřel provedete stisknutím mezerníku.

Výstřel provádíte a zároveň korigujete mezerníkem. Čím déle držíte mezerník, tím dále jednotka vystřelí (krom jeepu, u kterého se zvětšuje rozptyl).

V průběhu hry můžete svoje poškozené jednotky uzdravovat a opravovat tak, že svojí aktuálně vybranou jednotkou najede na lékárničku. Sebráním jedné lékárničky vyléčí hráč všechny své poškozené jednotky.

V průběhu hry vidíte následující údaje na levém panelu okna:

Váš ICQ nick

Grafický přehled vašich jednotek na bojišti

Celkový počet vašich jednotek na bojišti

Stejné údaje jsou zobrazeny i pro soupeře.

Dále zde najdete ikonku pro zobrazení nápovědy (viz další obrázek) a vypnutí/zapnutí zvuku.

V případě, že nestihnete vystřelit do 10 sekund, vyprší vám čas (TIME OUT) a začne hrát protihráč.

Hra končí pokud jeden z hráčů zničí všech 10 nepřátelských jednotek. Pokud jste vítězem Vy, uvidíte obrázek podobný tomu nalevo, v opačném případě naopak. Pokud chcete pokračovat ve hře, stiskněte Play Again a pokud chce hrát i váš protihráč, začne nová bitva.

Takto vypadá zobrazená nápověda po stisknutí tlačítka s otazníkem. Nápovědu zrušíte opětovným stiskem tohoto tlačítka.

Jestliže Váš protihráč přeruší z nějakého důvodu hru (zavře hrací okno, vypne počítač, přeruší se mu internetové připojení), zobrazí se Vám toto okno.

Jak hrát "Side-a-lama" na ICQ???

12. listopadu 2007 v 19:06 | Verča
Slidealama

Ve hře Slide-a-lama se hraje pouze verzeSLOTS :
Slidealama
SLOTS ( kameny se symboly:sedm,bar,třešně,hruška,švestka,banán,zvonek)

Pravidla : Hra se může ovládat pomocí kláves (šipkama a umístění kamene mezerníkem) nebo myší, háči se střídají ve vkládání kamenů do hracího pole, když jste na řadě ,což poznáte podle indikátoru barvy pod přicházejícím kamenem na pravé straně (červená,modrá) , tak pomocí myši namíříte kurzor na místo kam chcete vložit kámen s příslušným symbolem, kliknete levým tlačítkem myši a kámen se vloží do hracího pole. Snažíte se vytvořit minimálně trojici sousedících stejných symbolů v řadě nebo sloupci, tyto kombinace jsou příslušně ohodnoceni podle tabulky hodnot symbolů.Hraje se s časovým limitem, aby měla hra spád takže na každé vložení kamene má hráč 10 vteřin během kterých si musí rozmyslet kam ho vloží, pokud nestihne tento časový limit kámen se vloží po uběhnutí limitu na místo kde budete mít naposledy kurzor myši.

Hra se odehrává na hracím poli o velikosti 5x5 kamenů, při startu hry je vždy pole plně obsazeno kameny různýmy symboly :Slidealama
Kameny které postupně přicházejí se dají vkládat ve třech směrech : zhora , z levé a pravé strany, přičemž když není místo tak např. když kamen vsunu z pravé strany vysune se mi poslední kámen z levé strany a celá řada se posune, to samé platí i v opačném směru a co se týče vložení kamene zhora tak nejspodnější kámen zmizí(stejný princip). :
Cílem hry je získat všech pět soupeřovo Lam na svojí stranu a tím hra končí, vše samozřejmě záleží na rozdílu získaných bodů. Každým rozdílem postupně Lamy získáváte, za každých 60 bodů rozdílu vždy po jedné Lamě, hra končí rozdílem 5x60 = 300 bodů nebo když jeden ze soupeřů dosáhne první 600 bodů.


Tabulka hodnot symbolů pro verzi SLOTS :
SlidealamaSlidealamaSlidealama(SEDM)- hodnota 150 bodů
SlidealamaSlidealamaSlidealama(BAR)- hodnota 100 bodů
SlidealamaSlidealamaSlidealama(TŘEŠNĚ)- hodnota 70 bodů
SlidealamaSlidealamaSlidealama(HRUŠKA)- hodnota 40 bodů
SlidealamaSlidealamaSlidealama(ŠVESTKA)- hodnota 30 bodů
SlidealamaSlidealamaSlidealama(BANÁN) - hodnota 20 bodů
SlidealamaSlidealamaSlidealama(ZVONEK) - hodnota 10 bodů

4 of a kind - x 2 ( 4 stejné symboly sousedící v jedné řadě nebo sloupci)

5 of a kind - x 3 ( 5 stejných symbolů sousedících v jedné řadě nebo sloupci)
Hraje se na dva VÍTĚZNÉ framy !
Slim (admin) Slide-a-lama
Download ICQ

A zase MeGAaa

11. listopadu 2007 v 17:50 | Verča |  Opinions ;)
Teď už návštěvnost neni ani přes 1 000 ani 2 000 ale přes
3 000!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Doufam,že bude etěěěěěěěěěěěěěěě vííííc!!!!!!!!

Tak etě pááááá XD

2.11.-8.11. 2oo7

9. listopadu 2007 v 21:45 | Verča
Ooh,když sem se jukla na návštěvu za uplynulý tejden-málem mi to vyrazilo dech!!!
Protože:
Pátek:2.11. :278
Sobota:3.11.:288

Neděle:4.11.:408

Pondělí:5.11.:374


Úterý:6.11.:317

Středa:7.11.:360

Čtvrtek:8.11.:426
Nejmíň: 278
Nejvíc: tramtadadááááááá -426
Celkem: 2 451