Hra-Zákony schválnosti

24. listopadu 2007 v 17:12 | Verča
Tak,asi znáš hru zákony schválnosti,a jestli ne,tak tady se s nimi můžeš seznámit.
Žánr:srandičky
Zákony schválnosti 1

Poprvé se ocitnete v domácnosti,kde můžete třeba zapálit kočičku,strčit klíče do mikrovlnky,dát tatínkovi na židli kaktus,takže TADY je odkaz!!!!! Jinak tenhle díl je asi nejlepší.Včera když sme ho hrály s Ájou tak já sem v něm měla asi 180 a Ája 125 bodů,tak nějak přibližně,ale ještě to zkusíme vylepšit :)
HODNOCENÍ:
Zákony schválnosti 2
Podruhé se ocitnete ve stejné rodině jako v 1.díle ale tentokrát se budete snažit co nejvíce rozdráždit Santa Clause nadělujícího dárky.Můžeš třeba strčit kočku do pytle a ta pak Santu poškrábe nebo CD Hard Metalu pustit do přehrávače.Tak TADY klikni a zahraj si!!!Minus spočívá v tom,že tam toho moc nejde,teda já toho moc neumim,ale někdo jiný je v tom profík.Mívám tak těch 8 bodů.
HODNOCENÍ:
Zákony schválnosti 3
Nyní se ocitáte v kanceláři staršího pána,kterému přijde návštěva.Můžeš mu třeba nastražit pod nohy oko na pytláky,pustit v televizi a jeho návštěvě porno a tak dále.
Je to asi nejhumornější z řady her Zákony schválnosti,ale zato asi nejtěžší-to je ten mínus.
Tak neváhej a klikni TADY !!!!
HODNOCENÍ:
Zákony schválnosti 4
Počtvrté a (možná) nakonec se ocitáte u kadeřnice,které můžete vyvést nepříjemné momentky jako třeba pokýchat jejího klienta,špatně nalíčit klienta a tak dále.Navazuje to na sebe tak je to pro začátečníky docela těžký,ale já si vedu docela dobře :)No,zkuste a uvidíte ;)Takže klikněte ZDE a hrajte
HODNOCENÍ:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama