31.ledna||Vízo xP

31. ledna 2008 v 20:59 | Verča (a Ája) |  ... zákoutí jednoho baletofila, blázna a bůhvíčeho ještě ...
31.1nicOnline
20.42nothing nothing
Takže,dneska,jak víte je den vysvědčení.Nevim,jestli bude dneska (z důvodu špatného vysvědčení ) zákaz počítače.No,muj případ to naštěstí neni,páč sem měla samí jedničky (5.třída).No,nechci se vytahovat,ale jen tak abyste byli v obraze .No,tak sem za vysvědčení dostala bledě modrý digitální hodinky (jen tak pro info je mam teď na ruce ) .No,takže dneska /po tom včerejším buranskym dnu/ sem už tedy (jak už víte šla do školy).Dneska sme měli jenom 1.hodinu matiku (vstávalo se s úsměvem /asi se budete divit,ale matiku mám ze všech předmětů -včetně těláku,přírodky a Angličtiny- nejradši/) ,2.hodinu Anglinu (taková volná hodina,ale procvičovali sme gramatiku (já se tam stejně nudim,ale baví mě to páč na ni chodim 6 let) ,3.hodinu Češtinu,4.hodinu sme měli Výtvarku a poslední hodinu 5. se rozdávalo vysvědčení .
Jen tak pro vaši představu,naše vysvědčení sme očekávaly asi takhle (jenom taková srandička
Vysvědčení
Ája
Čeština5
Matika5
Přírodověda5
Vlastivěda5
Tělocvik5
Praktické činnosti5
Výtvarná výchova5
Hudební výchova5
Angličtina5
CHOVÁNÍ1
Vysvědčení
Verča
Čeština5
Matika5
Přírodověda5
Vlastivěda5
Tělocvik5
Praktické činnosti5
Výtvarná výchova5
Hudební výchova5
Angličtina5
CHOVÁNÍ1
No tak,ale samozřejmě,že kdybychom byly takový blbý,tag bychom ani nežily jitula Takže tady je naše opravdový víízo. (BERTE TO S REZERVOU-NEVYTAHUJEME SE)
Ája:
Verča:
Pro teďka necháme těch keců o vysvědčení a přesunem se opět do deníčku.No,tak po škole sme šli do jídelny.Po cestě sme různě kecali a tag,jak to většinou chodí .Pak sem teda šla po obědě domů a vyšpulila sem na mamču vízo.Tak sem se pak šla převlíknout a když sem byla zpátky v kuchyni,už na mě čekal na stole dáreček,takže sem dostala kvášný digitální hodinky.No,a pak sem šla na aerobik a z aerobiku do knihovny.Jelikož sem velkej knihomol a víc než přes měsíc nečetla knížku,musela sem si jich pučit 7 haha .Tak sem si pučila prý jednu z nejlepších knížek od Ivy Hercíkový,pak Dítě do kufru od Jacqueline Wilsonové,Pak od Karen McCombieový Alice a ... dóóóst dobrý kámoši a Dívky v sedlech díl 9.-12. od Bonnie Bryantový ILH juuj .Tak sem přišla domů a... trochu sem si odpočinula a na chvíli vlezla na komp,ale pak na něj musela mamka a tak sem nic neudělala ILH juuj.Potom sem si něco zkoušela s NeW hodinkama a něco sem provedla a teď mi to nejde nastavit ILH LooooL,no jo,ale nějak mi to nešlo a nejde mi to až do teď a tak sem to skoro psychicky neunesla ILH heheh no a takže,zrovna zejtra když budu new hodinky chtít,tak si je asi nebudu moc vzít páč mi budou naprd,když mi budou ukazovat jinej čas.No,tak sem nad tim bloumala přes hodinu a stejně sem na nic nepřišla.Jedniný co zůstalo původní je datum ILH LooooL.Nu a pak sem ještě další půlhodinu čekala než mě brácha pustí, a zase před chvílí na mě volala táta,žhe chce taky na komp,tagže brácha si v klidu internetí 3 hodiny a já ani ne 1 hodinu.To mě docela štve,no ale co se dá dělat.Já už musim končit. Papá ILH :-*
 


Komentáře

1 Sandy | Web | 1. února 2008 v 14:07 | Reagovat

Nojo... V 5. jsem taky měla samý!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama