Červenec 2008

Hancock

5. července 2008 v 19:04 | Ája |  CiNeMa TiPy :)
Hancock

Existují hrdinové … existují super hrdinové… a pak je tu Hancock (Will Smith). S velkými schopnostmi přichází i velká zodpovědnost - to vědí všichni - všichni až na Hancocka. Je popudlivý, konfliktní, sarkastický a nepochopený a jeho dobře míněné hrdinské skutky by měly splnit účel a zachránit nespočet životů, ale vždycky to vypadá, že místo toho zanechává za sebou spoušť. Veřejnost má toho všeho konečně dost - dobří obyvatelé Los Angeles jsou vděčni za svého místního hrdinu, ale rádi by věděli, co kdy komu udělali, že si tohohle chlapíka zasloužili. Hancock není typem člověka, kterého zajímá, co si o něm ostatní lidé myslí - do dne, kdy zachrání život Raye Embreyho (Jason Bateman), který pracuje jako PR executive (osoba zodpovědná za styk s veřejností) a kdy začíná cynický super hrdina zjišťovat, že nakonec má přece jen svou zranitelnou stránku. To, aby to pochopil, bude pro Hancocka největší výzvou, jaké dosud čelil - a úkolem, který se může zdát nemožným, protože Rayova žena Mary (Charlize Theron) ho pokládá za ztracený případ.

Kung Fu Panda

5. července 2008 v 19:02 | Ája |  CiNeMa TiPy :)

Kung Fu Panda


Připravte se na něco pandastického

Ačkoliv se příběh odehrává ve středověké Číně, jeho kulisami by mohla být jakákoliv éra a oblast. Jeho hlavní náplní je totiž poselství, že i tomu největšímu zoufalci se může splnit jeho sen, když se ke snění přidá i trocha štěstí a především píle. Nicméně bez Číny bychom neměli hlavního hrdinu v podobě chlupaté pandy, která zbožňuje Kung Fu. Po je bojovým uměním posedlý natolik, že ignoruje vlastní nebetyčnou lenost a vydá se po pro něj nekonečných schodech do paláce v rodném Údolí klidu, aby na vlastní oči viděl volbu Dračího bojovníka - legendárního válečníka, který by zemi ochránil před pomstou démonického tygra Tai Lunga. Všeobecně se přepokládá, že se jím stane některý z pěti místních mistrů kung fu - tygřice, zmije, jeřába, kudlanky nebo opice - jenže prst guru Ugveje nakonec nečekaně ukáže na Poa. Zdejší učitel bojových umění, mistr Sifu, tak rázem čelí největší výzvě své kariéry. Musí z nemotorného, líného a nenažraného pandy stvořit legendu kung fu dřív, než se do Údolí klidu vrátí zlý Tai Lung a přeorá ho k obrazu svému. A protože Po i jeho mistr záhy pochopí, že v těch zdánlivě největších slabinách se mohou skrývat ty největší přednosti, nemusel by sen o Dračím bojovníkovi v černobíle chlupatém provedení být pohou utopií.
Oficiální stránky: www.kungfupanda.com

Dva glitter obrázky čokolády (mňam!!!) :D

5. července 2008 v 17:04 | Ája |  Glitter Obrázky
Heart Shaped Chocolates
Heart Shaped Chocolates
Mňáááááááám!!!!!!!
zdroj: glitterfy.com

Glitter obrázky s HSM

5. července 2008 v 17:02 | Ája |  Glitter Obrázky
Tak tady jsou nějaké obrázky s High School Musical:
(zdroj obrázků je glitterfy.com)
High School Musical

Glitter obrázky ze seriálu Simpsonovi

5. července 2008 v 16:59 | Ája |  Glitter Obrázky
Našla jsem pouze dva obrázky, no snad se vám budou líbit!!!

Na stránkách M.Skaly bude chat se Šárkou Vaňkovou!!!

5. července 2008 v 16:55 | Ája
Dne 22.7.2008 v 21:00 proběhne na stránkpách Martina Skaly- www.skalamartin.cz prázdninový chat se zpěvačkou ŠÁRKOU VAŇKOVOU, kterou můžete znát např. z muzikálů: Kleopatra, Angelika a Tři mušketýři a samozřejmě ze "SuperStar".
Oficiální stránky Šárky= www.sarkavankova.com