Comeback

31. července 2009 v 19:25 | Alča :) |  Films
Určitě tenhle super sitcom znáte, pro ty, co neví, o co jde, je tu mini info o seriálu:


Hrdinou sitcomu Comeback je bývalý discozpěvák TOMÁŠ PACOVSKÝ (uměleckým jménem Tomi Paci), který prožil vrchol slávy před dvaceti lety, pak pověsil uměleckou kariéru na hřebík a pokouší se uživit coby majitel obchodu s CD. Plány na normální život mu ale hatí jeho svérázný bratr OZZÁK, zapřísáhlý metalista a zaměstnanec zmíněného obchodu.

Ten odmítá hudbu prodávat buď proto, že jde o jeho oblíbený žánr (rock, metal) a pak nemůže být předmětem kšeftu, nebo proto, že ji nesnáší (pop, dechovka a vlastně všechno ostatní) a zájemce o ni z obchodu vyhazuje. Když do obchodu přijde nová pracovní síla - MARCELKA - zdá se, že si Tomáš konečně oddychne. Opak je však pravdou - jak by si mohla tato bývalá fanynka Tomiho Paciho rozumět s vyznavačem Sepultury? Naštěstí se může Tomáš spolehnout na svou krásnou a chytrou dceru IVU, která z něj má sice trochu legraci, ale stará se o domácnost a když je potřeba, jedná dospěleji než Tomáš i strýc Ozzák dohromady.

Ivinou nejlepší přítelkyní je její vrstevnice ze sousedství SAŠA a úhlavním nepřítelem Sašino dvojče LEXA, který Ivu neskutečně vytáčí tím, že je do ní zamilovaný. Jejich matka SIMONA čepuje v Ozzákově oblíbené hospodě U jezevce a dvojčata vychovává podle vzoru Sáry Connorové z filmu Terminátor.

(klepnutím na jméno se vám zobrazí popis té dané postavy)

více o seriálu v c.č.


Hrají:

Ozzák- Martin Dejdar
Tomáš- Tomáš Matonoha
Iva- Kristýna Leichtová
Saša- Marie Doležalová
Lexa- Matouš Ruml
Marcelka- Dana Batulková
Simona- Simona Babčáková

epizodní role (Messenger, chovanec ústavu, moderátor, zákazník v obchodě....)- Jakub Žáček

.... a další


V některých epizodách Comebacku se objevily jako hosté hvězdy jako např.: Karel Gott, Helena Vondráčková, Stanislav Hložek nebo třeba Marek Vašut.


Videa z epizod: Sice byly díly 1-16 staženy z archivu na stránkách Nova.cz, ale všechny díly jsou třeba také na Uložto.cz nebo tak a na všechny díly se můžete podívat na stránce: http://online-comeback.webnode.cz/

Oficiální stránka seriálu: http://comeback.nova.cz

Zdroj: "o seriálu" a obrázky jsou z oficiálních stránek seriálu (comeback.nova.cz)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama