Triky v líčení :)

25. září 2009 v 17:23 | VeRcZa |  BeAuTy

TRIKY V LÍČENÍ

RTY
Toužíte-li po větších rtech, vyzkoušejte kombinaci rtěnky a lesku. Nezapomeňte na konturovací tužku, která musí být ve stejném odstínu jako rtěnka. Nejprve obtáhněte tužkou rty po vnějším okraji kontury. Nevykreslujte srdíčko, čím rovnější je horní kontura, tím plněji rty vypadají! Potom vykreslete rty rtěnkou. Nakonec si naneste na prst lesk (nejlépe bezbarvý) a lehce jím poťukejte střed horního a dolního rtu. Když necháte lesk jen uprostřed, budou rty vypadat více plasticky a mnohem plnější.

TIP: Zajímavá je kombinace studeného odstínu rtěnky (například starorůžová, růžovofialová) se zlatým leskem uprostřed. Působí totiž úžasně harmonicky.


OČI
Zkuste kombinaci suchého stínu a lesku na oči. Trendem jsou kočičí oči. Tohoto efektu dosáhnete, když použijete stín a konturovací tužku. Vykreslete nejdříve spodní linku, kterou se snažte táhnout rovně. Začněte od vnitřního koutku a malujte linku na vnitřní sliznici dolního víčka. V místech, kde se oko začne zvedat, vyjeďte pod spodní řasy a protáhněte oči co nejvíc do stran (neobtahujte svůj tvar oka, vytvořila byste si kulatý tvar). Potom teprve vykreslete horní linku a napojte ji na spodní.

TIP: Vnitřní koutky a místo pod obočím poťukejte slabou vrstvičkou lesku na oči.
A je hotovo :-)

zdroj: www
 


Anketa

Collorky nebo Collorfull??

Collorky 65.2% (73)
Collorfull 34.8% (39)

Komentáře

1 Hoops ♥ | Web | 25. září 2009 v 17:50 | Reagovat

Skvělý návod:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama