Harry Potter a Relikvie smrti 1.část

25. prosince 2010 v 13:00 | Alča =) |  CiNeMa TiPy :)
Opět přispívám do Cinema Tipů, teď tím, co už jste určitě viděli, nebo se chystáte vidět.. samozřejmě Harry Potter 7; 1.část. :)

Zde je malé info k tomu ;) 

Harry Potter a Relikvie smrti je sedmým a posledním pokračováním dobrodružství Harryho Pottera, které je očekávanou událostí a bude rozděleno do dvou celovečerních filmů. První část začíná, když se Harry, Ron a Hermiona vydávají na nebezpečnou misi, jejímž cílem je najít a zničit tajemství Voldemortovy nesmrtelnosti - viteály. Spoléhat musí jen sami na sebe a to víc než kdy dříve, protože jim už profesoři nepomohou a budou také bez ochrany profesora Brumbála. Navíc jsou mezi nimi temné síly, které se je snaží rozdělit. Mezitím se svět kouzelníků stane nebezpečným místem pro všechny nepřátele Pána zla. Dlouho obávaná válka se zlem začala, Voldemortovi smrtijedi kontrolují ministerstvo kouzel i Bradavice a terorizují a zatýkají všechny, kdo by se jim chtěl postavit. To nejcennější, co Voldemort chce, ale stále hledají: Harryho Pottera. Vyvolený se stal loveným. Smrtijedi hledají Harryho všude, aby ho podle příkazu Voldemorta přivedli... živého. Harryho jedinou nadějí je, že najde viteály dřív, než Voldemort najde jeho. Při pátrání po viteálech objeví starý a téměř zapomenutý příběh - legendu o relikviích smrti. A pokud je legenda pravdivá, mohl by Voldemort získat neomezenou moc a sílu, po které touží.

Hrají: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Jamie Campbel Bower, Tom Felton, Bonnie Wright, Clémence Poésy, Michael Gambon, Bill Nighty .. a další ;)

Film trvá 146 minut a režíroval ho David Yates. Českou premiéru měl film dne 18.11.2010.


 


Komentáře

1 **S > im | Web | 25. prosince 2010 v 20:15 | Reagovat

Ten plakát mám nad postelí :) A chtěla bych tp vidět :)

2 Čarodějný Útulek | 28. prosince 2010 v 14:29 | Reagovat

Tohle je super čarodějnická škola i takový napolo čarodějný útulek.
Je to originální.
První se zaregistrujete.
Pak si koupíte zvířátko a všechny potřebné věci.
O to zvířátko se samozřejmě budete starat.
Budete se o tom zvířeti, které si koupíte také učit.
Sháníme STUDENTY I PROFESORY.
PROSÍÍM KOUKNĚTE SE A ZAREGISTRUJTE PROSÍÍÍM.

Odkaz zde.
http://carodejny--utulek.webgarden.cz/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama