Moje shrnutí roku 2010

31. prosince 2010 v 18:52 | Verča* |  ... zákoutí jednoho baletofila, blázna a bůhvíčeho ještě ...
fourtka.blog.cz ll 2010
Moje shrnutí roku 2010
Upozornění: nikoho nenutím číst můj článek který v mém životě uzavírá kapitolu pod názvem rok 2010, ale budu ráda, když se objeví někdo, kdo dokáže tenhle žvást dočíst až do konce :-)
Rok 2010 byl pro mě rokem převážně dobrým než zlým, avšak plným nejistot.

Začala jsem toužit po dráze profesionální baletky - ze začátku to vypadalo, že můj sen zůstane navždy nesplněný, ale naštěstí se to všechno závratně rychle obrátilo a již mám za sebou půl roku na brněnské taneční konzervatoři :-) Sice mi docela často chybí spolužáci z bývalé školy, ale za tu cenu, že studuji obor, který mě stoprocentně naplňuje to stojí. Poznala jsem spoustu nových lidí a naučila jsem se toho docela dost.

Vrátím se zpátky k době, kdy jsem ještě ,,pilně'' studovala na gymnáziu v rodném městě - dokázala jsem si, že jde všechno, když se chce - dovedla jsem známky vylepšit tak, že moje vysvědčení v prvním pololetí nekazila ani jedna trojka - druhé pololetí sice už tak optimistické nebylo, ale to už jsem si dokázala něco jiného.

O prázdninách jsem se opět přesvědčila, že když se chce - VŠECHNO JDE! Už nějaký ten pátek si dopisuji s kamarádkou přes dopisy, zprvu jsem nevěřila, že to vyjde, ale dovedly jsme si zorganizovat vlastní čas a i přes to, že od sebe bydlíme 100 kilometrů a dělí nás spousta nevlídných silnic a krajin, navzájem jsme u sebe přenocovaly. Dodnes toho ani jedna nelitujeme a těšíme se na další takovou akci ;-) Rozhodně nám to spolu prospělo a náš vztah se tím ještě zlepšil :-)

A jako třešnička na dortu toho hezkého roku mě překvapily docela příjemné Vánoce :-) tak tedy, šťastný nový rok 2011 vám všem! ;-)


 


Anketa

Jsi optimista nebo pesimista??

Optimista
Pesimista
Jak kdy.
Newim.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama