Květen 2011

Optimistický den :o)

30. května 2011 v 13:16 | Alča =) |  Diary ll Alča =)
Ahoj, doufám, že si všichni užíváte sluníčka :-), já tedy ano, máme ředitelské volno :o), tak počítám, že budu odpoledne venku, dopoledne jsem se teda koukala na dvě epizody Dextera na internetu, odpoledne to určitě napravím a půjdu ven :-)
Posílám písničku, kterou jsem náhodou objevila při brouzdání na internetu, taková optimistická :-D


28. května ll Swimming!

28. května 2011 v 13:22 | Verča* |  ... zákoutí jednoho baletofila, blázna a bůhvíčeho ještě ...
Ahoj všichni! 2m2esdl.gif image by Lowinka Dneska stručně a krátce *2225*. Za chvíli jedeme s Alčou a jednou kámoškou do akvaparku - dlouho jsem se


nikde nečvachtala, takže se moc těším! 02.gif Sice to bude docela trapas v plavkách, ale za tu cenu že se skvěle pobavíme... thtongue-1.gif image by Salisko čvachtání pravděpodobně zakončíme nákupy ve futuru takže snad super

den na obzoru! Každopádně doufám, že si ho i vy užijete, ikdyž počasí není nic moc Hezké sobotní odpoledne! tongue-4.gif image by Salisko Zdraví vás Verča!

Výlet:)

21. května 2011 v 12:29 | Verča |  ... zákoutí jednoho baletofila, blázna a bůhvíčeho ještě ...
Dneska mám dobrou náladu, tak jsem se rozhodla přidat pár fotek z turistického výletu do Německa 07.gif. I když jsem musela vstávat asi v sedm hodin , výlet se mi moc líbil! Jeli jsme až za Liberec (tj. skoro 3 hodiny autobusem) a cílem byly Lužické-Žitavské hory.

Amy Winehouse- Back To Black

19. května 2011 v 19:53 | Alča =) |  Videos-songs♪
Poslední dobou mám pocit, že ráda poslouchám i jiný styl než jen rock .. Tohle je jeden z mnoha případů :)15.5.

15. května 2011 v 23:01 | Alča |  Diary ll Alča =)
Ahoj, opět píšu zas jen takhle.
Včera jsem byla zas po sto letech v Praze (po 3 měsících) , v divadle na muzikále (jak "překvapivé" u mě, že? :D) Hello Dolly v Hybernii. Musím říct, že mě to zaujalo a velmi se mi to líbilo. Je to klasický muzikál, zfilmovaný /film pochází z roku myslím 1969/, v hlavní roli s Barbrou Streisand.
Tady v hlavní roli hrála fenomenální Ivana Chýlková, dále pak např. Josef Carda, Kryštof Hádek, Berenika Kohoutová, Mojmír Maděrič nebo Jan Meduna. Doporučuju, pokud jste milovníky muzikálů jako já :-).
Dnes jsem se dopoledne chvíli učila.. přemohla jsem se :D a pak samozžejmě odpoledne od čtyř koukala na hokej. TI NAŠI HOKEJISTÉ JSOU PROSTĚ ÚŽASNÍ! Ať si říká kdo chce, co chce!
Já je teda nesmírně obdivuju a jsem na náš ČESKÝ hokej nesmírně pyšná :-) i na tu bronzovou medaili z MS (i když zlatá by byla asi lepší, ale nevadí, jak už jsem psala .. :-))
No nic, končím, jdu spát, koukala jsem se chvilku na Superstar (nebylo co dělat v nedělní podvečer ) a celkem mě zaujal Petr Ševčík- zpěvem. A pak se mi ještě líbila zpěvem Gábina Gunčíková, ale ta mi nějak (nevím proč) není sympatická.. ale zpívá fakt pěkně :-))
No nic, good night :-))
Pozn.: Písnička ze seriálu Glee, díl 15. - Power of Madonna. Tahle písnička mě zaujala už na první poslech- úpravou. Jinak jí všichni určitě dobře znáte v podání Madonny, ale myslím si, že i tato verze stojí za to :-))

Good Charlotte- Silver Screen Romance

5. května 2011 v 21:57 | Alča |  Videos-songs♪
Ahoj, po "dlouhý" době, zase něco píšu, a jako obvykle je to písnička..
Tentokrát od skupiny Good Charlotte s názvem Silver Screen Romance, která mě zaujala už na první poslech ;)