4. června ll juicy, tasty day.. <3

4. června 2011 v 23:35 | Verča* |  ... zákoutí jednoho baletofila, blázna a bůhvíčeho ještě ...
Ahoj všichni! Trošku jsem měla chuť provětrat to ujeté , tak jsem se vydala na mírně zaostalou, chátrající chatku mamčiného přítele do nedalekého městečka u Čáslavi s účelem jen tak obhlédnout třešně. (cč)

No a co se ono nestane ?! 05.gif Dozráté třešně tížily mladý stromek, tak jsme ho s mamkou a jejím Playboyem trošku odlehčili 03.gif no, musím říct, že fakt neměly chybu!.. 02.gif Ráno jsme ještě koupily jahody a k doslova delikatesnímu obědu jsem smíchala nějaké ty kompoty a ovoce neboli : co se doma našlo 10.gif na optimismu přidaly pozitivní komentáře na můj
ovocný výtvor, což mě potěšilo 07.gif Vrátili jsme se kolem šesté večer a výjimečně zašli na večeři do restaurace 01.gif Dostala jsem ďábelskou chuť na smažák, ale máme před zkouškama, tak jsem musela zkrotit chuťové buňky a radši jsem spořádala salát s kuřecími nugetkami 06.gif ..trošku lehčí varianta, no.. 12.gif Tlachalo se o všem možném a byl to fajn večer.. Po příchodu domů jsme do sebe ale ještě dovedli nalít vynikající, domácky tvořený třešňový koktejl 03.gif takže dneska fakt juice, tasty day.. 09.gif

P.S.: Dočasně, již delší dobu úspěšně čelím depkám11.gif.
P.P.S.: Poštěstilo se mi vypůjčit si od Alči třetí díl Twilight ságy Eclipse a nelituji!! Po zaneprázdněném týdnu se blížím k polovině, a mnozí ví, že nejužší dílo to zrovna není 02.gif ..!
P.P.P.S: V průběhu příštího týdne mám hned 3 klasifikační zkoušky z tanečních předmětů - pokud se najde dobrá duše, ať mi prosím v pondělí, úterý a pátek drží palce!

Her Infernal Majesty.
 


Anketa

Sčítání lidu...

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama