Červenec 2011

Poslední červencový článek (tedy hádám, že poslední xD)

31. července 2011 v 23:20 | Alča |  Diary ll Alča =)
Hey everybody! :-)
Zas píšu ve večerních hodinách a zas krátce :D
Viděli jste už všichni novýho Harryho Pottera? (že se vůbec ptám, co.. jsem 100 let za opicema :D) já teda jo a byla jsem velice spokojená :) co vy? jak se vám líbil? :-))
jo a dneska jsem si opět (ale opravdu neplánovaně) udělala filmový maraton- opět 3 filmy, ale jeden už byl z dřívějška rozkoukaný :D
Konečně jsem viděla Amélii z Montmartru (přijde mi, že jsem snad poslední na světě, která tenhle film předtím neviděla :D) a Tmavomodrý svět.
Oba filmy, i když se tématem hodně liší mě velice zaujaly a líbily se mi. Kéž by bylo víc tak dobrých filmů ! :)
No nic, loučím se a omlouvám se za své výlevy. Zatím. Adios! :)


Lady Gaga- The Edge of Glory

27. července 2011 v 22:45 | Alča =) |  Videos-songs♪
Ahoj, dnes jen krátce, snad se zítra rozepíšu :-).
Bohužel počasí není nic moc (teda alespoň pro mě), ale prej v srpnu by mělo být líp, tak se těším :) ;).
Teď jsem hodně času na počítači, musím dočíst knížku, jsem sotva v polovině a to jsem chtěla o prázdninách ještě začít se čtenářákem na další rok. V pondělí jsem měla jakýsi filmový maraton- shlédla jsem 3 filmy, včera "jen" dva :D.
Asi bych opravdu neměla být tolik času u počítače :D.
No nic, zatím se loučím ;)


R.I.P. Amy..

23. července 2011 v 22:37 | Alča |  Opinions ;)

"Cože?" a následný velký šok smíchaný ze zvědavostí, jestli si náhodou někdo nedělá srandu- to byla moje první reakce, když jsem se dozvěděla o smrti Amy Winehouse.
Tedy, nějaký velký vztah jsem k ní přímo neměla- znala jsem pouze některé její písničky, ale hlavně také "skandální články" z novin o jejím chování (alkohol, drogy).
Uznávám, odsuzuju lidi- alkoholiky nebo feťáky a také jsem předčasně odsoudila Amy. Ale když jsem slyšela její písničky, její hlas, doslova jsem otevřela pusu .. a zírala. Měla úžasný hlas a úžasné písničky. Z uměleckého hlediska jsem jí myslím neměla co vytknout. Z lidského ale ano- alkohol a drogy. Pravděpodobně se předávkovala drogami (v době, kdy píšu tenhle článek se ještě nic neví).
Nevím. A myslím si, že by lidi měli k ní alespoň mít po smrti úctu- ať byla jaká byla. Místo toho čtu na internetu komentáře typu: "Dobře jí tak."
Trochu mi tou svou smrtí připomněla mou oblíbenou Janis Joplin. I když to se samozřejmě nedá srovnávat, by mnozí namítli. Ale mají něco společného- na jedné straně velký talent, ovšem na druhé straně alhokol a drogy. A předávkování drogami. A smrt v sedmadvaceti. Tyto dvě se nedají srovnávat- Janis je jedna z hudebních LEGEND, ale Amy jí možná za pár let také bude. Teď čekám na komentáře (pokud vůbec nějaké budou). A pokud možno, kdo se mnou nebude souhlasit- vyjadřujte se slušně, díky. Je to pouze můj subjektivní názor a já ho nikomu nenutím! Díky


Moře čekáá! :)

21. července 2011 v 22:04 | Verča* |  ... zákoutí jednoho baletofila, blázna a bůhvíčeho ještě ...
21.7.
Tak se po sto letech zase ozývám!Docela dost nám to utíká co? ještě pár dní a pomalu se přehoupneme přes půlku prázdnin! :-P Ne, že by mi to nějak vadilo.. přiznám se, že mi ta školní rutina docela chybí.

A znovu já xD

17. července 2011 v 10:03 | Alča =) |  Diary ll Alča =)
Ahoj, tak se vám zas ozývám :-).
Doufám, že si taky užíváte prázdnin jako já . Mám teď relaxační období- koukám na filmy, jsem z kamarádkama, čtu knížky, poslouchám písničky, relaxuju, snažim se opálit si svou kůži připomínající čerstvě bíle natřenou zeď a nakonec si ji spálim a vypadám jak čerstvě uvařený rak .. prostě ideální období :D
Navíc (snad) pojedem na posledního Harryho Pottera, tak se moooc těšim, podle recenzí, co jsem zatím četla, to vypadá hodně dobře :o) A jak se máte vy? Pište! Chci se inspirovat! :)
Přikldádám (opět) MCR.. Nějak se mi začínají líbit :-) (ale samozřejmě Green Day jsou vždy na prvním místě, ale někdy je taky dobrý udělat změnu.. :-))

The Pretty Reckless - Just Tonight

11. července 2011 v 17:07 | Alča |  Videos-songs♪
Doufám že si užíváte léta :-)
Přikládám písničku, kterou mi doporučila Janča. Doufám, že se vám bude líbit stejně jako mě

Ach ta druhá tvář....

7. července 2011 v 13:56 | Verča* |  Opinions ;)
Upozornění: Četba na vlastní nebezpečí.

,,To, že znáš mé jméno neznamená, že znáš !''

Toto téma popíšu svým vlastním příběhem: Není to tak dlouho, co jsem přestoupila do jiné třídy, školy v úplně jiném městě a kraji. Už jsem byla v situaci, kdy jsem přestupovala ze základní školy na gymnázium, avšak do prvního ročníku, kde jsme se všichni poznávali a porozuměli si. Tehdy to bylo úplně jiné, než nyní. Nastoupila jsem do druhého ročníku taneční konzervatoře, tudíž se zde již všichni znali a já věděla, že s kolektivem to bude těžší, než na gymnáziu, ale nevěděla jsem jak moc.

Procházka lesem pro uklidnění.

5. července 2011 v 19:36 | Verča* |  Videos-songs♪
Ne tak doslova procházka lesem. Jedná se o písničku od Yirumy, našla jsem teď dost uklidňujících písniček od ní a hned je mi líp. Na YouTube jich najdete mraky, tak přeji příjemný poslech :)


Say hello holidays! ;)

2. července 2011 v 8:51 | Verča |  ... zákoutí jednoho baletofila, blázna a bůhvíčeho ještě ...
Zdravím všechny :) Před chvílí jsem se probudila z druhého prázdninového dne... ta slast, když nemusím vstávat ve třičtvrtě na šest do školy! naprosto mě pohltila.. a to jsem se na prázdniny vůbec netěšila! Jinými slovy jsem zkrátka nadšená. Od té doby, co skončilo vysvědčení, trávím čas s mojí fajn kamarádkou v Brně a užíváme se jak jen to jde.


Nebudu protahovat, co vše jsme za ty dva dny stihly. Jen škoda konstatovat, že už za chvíli pojedu domů - přijede pro mě mamka, ale je to jednou za čas, tak jsme se rozhodly prošmejdit Olympii :D. Ona potřebuje nové boty a já jsem potkala s kamarádkou už mnoho výprodejí, tak jsem si uvědomila, že nějaké džíny by možná přišly vhod (pokud by k tomu byly za hubičku!) :) No, právě se chystáme posnídat, takže už se s vámi rozloučím. Každopádně jsem také chtěla upozornit na nový layout, který nám na objednávku utvořila naše Jeanne. Teď to neberte jako reklamu, ale její blog opravdu stojí za návštěvu - její články opravdu dovedou pobavit a vyjádřit její aktuální pocity, jen je škoda, že moc často nepřispívá, ale to my taky ne :D Takže já už to teď opravdu ukončím, mějte se krásně a užívejte si prázdnin, což si myslím, že asi bude každý. Zdraví vás [zatím] spokojená Verča.