R.I.P. Amy..

23. července 2011 v 22:37 | Alča |  Opinions ;)

"Cože?" a následný velký šok smíchaný ze zvědavostí, jestli si náhodou někdo nedělá srandu- to byla moje první reakce, když jsem se dozvěděla o smrti Amy Winehouse.
Tedy, nějaký velký vztah jsem k ní přímo neměla- znala jsem pouze některé její písničky, ale hlavně také "skandální články" z novin o jejím chování (alkohol, drogy).
Uznávám, odsuzuju lidi- alkoholiky nebo feťáky a také jsem předčasně odsoudila Amy. Ale když jsem slyšela její písničky, její hlas, doslova jsem otevřela pusu .. a zírala. Měla úžasný hlas a úžasné písničky. Z uměleckého hlediska jsem jí myslím neměla co vytknout. Z lidského ale ano- alkohol a drogy. Pravděpodobně se předávkovala drogami (v době, kdy píšu tenhle článek se ještě nic neví).
Nevím. A myslím si, že by lidi měli k ní alespoň mít po smrti úctu- ať byla jaká byla. Místo toho čtu na internetu komentáře typu: "Dobře jí tak."
Trochu mi tou svou smrtí připomněla mou oblíbenou Janis Joplin. I když to se samozřejmě nedá srovnávat, by mnozí namítli. Ale mají něco společného- na jedné straně velký talent, ovšem na druhé straně alhokol a drogy. A předávkování drogami. A smrt v sedmadvaceti. Tyto dvě se nedají srovnávat- Janis je jedna z hudebních LEGEND, ale Amy jí možná za pár let také bude. Teď čekám na komentáře (pokud vůbec nějaké budou). A pokud možno, kdo se mnou nebude souhlasit- vyjadřujte se slušně, díky. Je to pouze můj subjektivní názor a já ho nikomu nenutím! Díky

 


Komentáře

1 kresbyv | Web | 24. července 2011 v 12:56 | Reagovat

Byla dobrá zpěvačka.

2 Cherry Steel | Web | 24. července 2011 v 23:44 | Reagovat

Měla jsem dost podobnou reakci jako ty.. taky jsem hledala, že si někdo dělá blbý fóry..A ono ne. Mě se její písničky moc nelíbí.. není to můj žánr.. Já ji naopak obdivovala jako osobnost a souhlasí s tebou, že lidi by k ní mohli mít úctu aspoň teď.. Ale lidi jou svině, to nezměníme.. Jediné, co mě bude štvát ze všeho nejvíc je to, že teď se každý rádio zblázní a denně uslyším její songy.. Tak jako to bylo s Jacksonem.. Furt pomluvy, klepy a jak umřel.. tak se všichni mohli přetrhnout.. všude ho bylo plno.. Asi tak to bude s Amy :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama